Adobe CS Box

Ne, nemyslel jsem to, vím, horké. To vše legitimní, legální a ne zmrzačené zkušební verze. Náklady? Nula, nada a zilch. To je správně! Adobe Systems to rozdává!

Úlovek? Faktem je, že veškerý software pochází z verzí CS2 nebo jiných programů pro programy jako Acrobat Pro a Photoshop Elements. CS2 byl propuštěn v roce 2005, a tak nedostáváte nejnovější špičkové nástroje.

To vše poskytuje Adobe nemění názor a trhá zpět webovou stránku, která obsahuje seznam stažení spolu s odpovídajícími sériovými čísly. Podle společnosti Ars Technica a Practical Photoshop přes víkend společnost Adobe zveřejnila stránku s názvem „Stažení CS2“, poté ji stáhla a po chvíli ji znovu postavila. Praktický Photoshop cituje oznámení zveřejněné na fóru Adobe, které tvrdí, že společnost nedává své výrobky, tvrdí vědec Adobe Dov Isaacs:

"Slyšel jsi špatně!" Adobe absolutně neposkytuje bezplatné kopie CS2!

„Je pravda, že společnost Adobe ukončuje aktivační servery pro CS2 a pro stávající licencované uživatele CS2, kteří potřebují přeinstalovat svůj software, jsou k dispozici kopie CS2, které nevyžadují aktivaci, ale vyžadují platná sériová čísla. (Zvláštní sériová čísla jsou uvedena na stránce pro každé stažení produktu.) “

Obzvláště se mi líbí Isaacs zdůrazňující, že sériová čísla - která jsou jedinými věcmi potřebnými k tomu, aby software fungoval legálně nebo nelegálně - jsou také zveřejněna na webu. Je to jako říct lupičovi: „Ne. Nemusíte se vloupat do mého domu, ale dovolte mi ukázat dveře, na kterých nemám zámek. “

Navzdory tomu, co říká Adobe, musí být neomezené stahování některého z jeho nejpopulárnějších - a nejdražších - softwarových produktů sirénou pro uživatele počítačů bez hotovosti za verze programů CS6 a bez obav, že je stahování zastaralé.

V případě, že společnost Adobe stránku odstraní podruhé, než se na ni budete moci podívat, podívejte se na ni.

Stažení CS2

Slyšel jsem píseň sirény a stáhl jsem si Adobe Premier Pro2.0, vůdce Adobe pro editaci videa v balíčku. Stahování programu 1gig trvalo déle než hodinu, což naznačuje, že existuje neobvykle velký počet uživatelů, kteří sají software. Instalace a zadání 24místného sériového čísla mi trvalo jen několik minut. Program bliká, aby mohl žít bez volání policistů. To z nikoho nestane Spielberg, ale je to mocný program pro editaci videa z dovolené.

A je to zdarma.