Marshmallow Droid

To, že budete muset projít celým procesem zavádění a nechat své zprávy a další upozornění fungovat každé ráno, může být nepříjemné. Navíc pravděpodobně budete chtít projít určitými oznámeními.

Zde přichází režim Nerušit. Zde je ukázka, jak ji najít a povolit a jak ji naplánovat, aby vyhovovala vašemu životnímu stylu.

Nastavit a naplánovat nerušit na Android

Možnost Nerušit je na různých místech v závislosti na výrobci telefonu a verzi systému Android. Například na některých zařízeních se místo toho nazývá „prostoje“. K tomuto článku používám zařízení Nexus 6P se systémem Android 6 Marshmallow.

Přejděte na Nastavení> Zvuk a oznámení a poté klepněte na „Nerušit“. Odtud můžete vybrat prioritní oznámení a nastavit automatická pravidla. Přednostní oznámení umožňuje pouze upozornění na konkrétní připomenutí, události, zprávy nebo volající.

Automatická pravidla umožňují nastavit rozsah hodin, kdy nechcete být rušeni. Zde můžete také nastavit konkrétní pravidla, podle kterých chcete přijímat oznámení.

Android Nerušit

Přístup k němu získáte také přejetím prstem z horní části obrazovky dolů a klepnutím na ikonu „Nerušit“ v nabídce Rychlá nastavení.

Nabídka rychlého nastavení systému Android

Zde je pohled na rozhraní Nerušit na HTC One 8, na kterém je spuštěn i Android Marshmallow.

HTC One Nerušit

Jak vidíte, rozhraní HTC a Nexus Nerušit na Marshmallow je podobné. Pokud máte telefon jiného výrobce nebo používáte jinou verzi systému Android, dejte nám vědět, kde jej nastavíte v komentářích níže.

Zjistil jsem, že je to skvělá funkce, kterou jste během spánku povolili. Nemusím se probouzet k náhodnému oznámení na Twitteru nebo e-mailu. Mohu však stanovit pravidla, která umožní, aby se v případě mimořádných událostí dostalo prioritních volání.