Při procházení aplikací v telefonu Android je někdy nutné kliknout na odkaz, abyste se o něčem dozvěděli více. To znamená, že se odkaz obvykle musí otevřít pomocí vašeho výchozího prohlížeče a ponechat aplikaci, ve které se právě nacházíte. Pokud chcete vynechat přerušení, pak je aplikace Flynx to, co vyzkoušet.

Flynx pro Android

Flynx, bezplatná aplikace pro Android, vám umožňuje kliknout na odkaz (z jakékoli aplikace) a načte se na pozadí, což vám umožní zůstat v aplikaci. Stejně jako v níže uvedeném příkladu používám Twitter ... ten, kde je Flynx neuvěřitelně užitečný.

Po stažení budete dotázáni, jaký program chcete použít k otevírání odkazů. Vyberte Flynx ze seznamu.

Jakmile se Flynx stane vaším výchozím otvírákem odkazů, zobrazí se plovoucí ikona pouze po kliknutí na odkaz. Ve výchozím nastavení se ikona zobrazuje v levé horní části obrazovky.

flynx na Androidu

Na okrajích této ikony se objeví indikátor průběhu a po dokončení načítání zmizí. Klepnutím na něj otevřete odkaz v prohlížeči Flynx.

Prohlížeč se objeví v polovině obrazovky a původní aplikace se stále zobrazuje na pozadí - v tomto případě Twitter.

flynx_browser

Po přečtení obsahu odkazu a návratu do aplikace můžete přetáhnout plovoucí ikonu směrem do středu a do zobrazené ikony x.

Když vyberete více odkazů, načtou se v pořadí, v jakém na ně klikli. Pokud nejsou otevřeny, červené číslo označuje, kolik odkazů je načteno a připraveno k prohlížení.

flynx_links

Každý odkaz bude mít určenou ikonu a klepnutím na ně můžete přepnout z jednoho odkazu na druhý.

flynx_3links

Odkazy jsou uloženy v prohlížeči Flynx stejně jako funkce historie v jiných prohlížečích. Otevřete aplikaci a vyberte „Historie procházení“ a získáte seznam všech odkazů, které jste otevřeli pomocí Flynx v zařízení Android.

flynx_history

Jedná se o velmi chytrou aplikaci pro Android a netrvá dlouho, než si na ni zvyknete. Vzhledem k tomu, že se odkazy načítají na pozadí, můžete pokračovat v procházení e-mailem, zdroji Twitter a dokonce i volně chodit do jiných aplikací.