Pokud jste uživatelem systému Android, jsou možnosti přizpůsobení pravděpodobně jednou z věcí, které vás na mobilním operačním systému Google tolik baví. Krásná ikona Styler to pouze potvrzuje.

Krásná ikona styler pro Android

Tato skvělá aplikace vám umožňuje rychle měnit ikony na vašem zařízení Android, ale skvělá část je, že to nevyžaduje kořen ani jiný komplikovaný postup. Je to stejně jednoduché jako několik kohoutků. Takto to funguje.

Dokonce i bezplatná verze, která vám umožní vyzkoušet tři styly, stačí k tomu, abyste své ikony hodně upravili.

Začněte instalací aplikace z Obchodu Google Play zde.

Po dokončení instalace ji spusťte. Věci se rychle nastaví a poté vám bude oznámeno, že nemáte nainstalované žádné sady ikon.

Než se pustíme do toho a víme některé, víme, že Beautiful Icon Styler funguje nejlépe s řadou domácích aplikací, a to následovně:

  • Skladník Android LauncherGoogle Now LauncherSamsung Home (TouchWiz) Motorola HomescreenLG Homescreen

Pokud používáte něco jiného, ​​může to také fungovat, ale to jsou ty, které jsou oficiálně podporovány. Osobně jsem to vyzkoušel na svém Nexus 7 se spuštěným spouštěčem Chytrých karet Google a všechno fungovalo bez problémů.

Pokud se chcete vrátit k části ikon, klepněte na Získat ikony zdarma (nebo Premium) a odešlete do seznamu podporovaných balíčků. Bezplatná verze vám dává „téma“ druhů a sada ikon mění všechno najednou. Individuální změna ikon je pouze pro uživatele placené verze.

Krásná ikona styler

Jakmile najdete něco, o čem si myslíte, že je zajímavé, pokračujte a klepněte na tlačítko Získat pod ním. Budete přesměrováni do obchodu Google Play a po stažení a instalaci požadovaného balíčku se vraťte do Beautiful Icon Styler.

Balíčky krásných ikon Styler zdarma

Přejděte na kartu Icon Packs a použijte tu, kterou chcete použít.

Nainstalujte si zdarma sadu ikon zdarma Styler

Balíček ikon bude použit během několika sekund a můžete si vychutnat rozdíl. Chcete-li získat představu o tom, co to může udělat, podívejte se na níže uvedený snímek obrazovky.

Než začnete zkoušet všechny styly, které najdete, nezapomeňte, že pomocí zkušební verze můžete ikony změnit pouze třikrát. Poté musíte zaplatit 0,99 $ (prostřednictvím nákupu v aplikaci) nebo se obrátit na dva přátele, aby je nadále používali.

Krásná ikona styler pro Android

Krásný ikonový styler je jednoduchý a bezproblémový způsob přizpůsobení ikon zařízení a je také snadno použitelný.

Poté, co ji nějakou dobu použijete, zanechte komentář níže a sdělte nám, jaké jsou vaše oblíbené sady ikon. Možná najdete některé, které fungují lépe na telefonu s Androidem, nebo jiné, které vypadají skvěle na tabletu.