Velký spouštěč není váš typický spouštěč Android. Neobsahuje mnoho funkcí, nenabízí více domovských obrazovek a neumožňuje vám nastavit obrázek vaší kočky jako pozadí. Ne, velký spouštěč není něco, na co by za normálních okolností přitahoval majitele chytrých telefonů s technologií.

Velký spouštěč pro uživatele se slabým zrakem

Tak proč mluvit o Big Launcheru? Starší otec mého nejlepšího přítele. Nejen že je zcela negramotný. Má také selhávající zrak. Ve svém telefonu však stále používá tři věci - hlas, SMS (textové zprávy) a fotoaparát.

Přinejmenším řečeno, nalezení telefonu, který pracuje pro něj, se ukázalo jako docela výzva. Poté, co jsem udělal nějaké kopání specializovaných telefonů, které odpovídají jeho potřebám, jsem zjistil dvě věci:

  1. Telefony vytvořené speciálně pro starší lidi nebo lidi se slabým zrakem jsou divoce předražené a nevýrazné. Existuje vyšší poptávka po tomto typu telefonu, než jsem si původně myslel.

Kdyby existoval telefon s vysoce přizpůsobitelným operačním systémem, který by mohl být „němý“ a velikost obrazovky se zvýšila. Počkej ... Android! Na eBay a dalších webech je k dispozici spousta starých modelů chytrých telefonů Android. Jsou cenově dostupné, mají fotoaparáty a dokonce i bonusové funkce, jako je GPS nebo 3G připojení.

Telefon Android bohužel může znít docela zastrašující někoho, kdo ještě nikdy nepoužil smartphone. To je místo, kde přichází Big Launcher. Big Launcher vezme smartphone s Androidem a zjednodušuje to pro méně zdatné uživatele. Také to dostatečně zvětší velikost uživatelského rozhraní, aby prozíraví lidé nemuseli chytit brýle na čtení, aby to viděli.

Na technické stránce této recenze jsou specifikace aplikace.

  • 6 plně přizpůsobitelných tlačítek na domovské obrazovceClock a Calendar, které při stisknutí otevírá nabídku AlarmA tlačítko SOS pro tísňová volání / texty (lze nastavit na jinou akci, pokud nechcete) Podpora více jazyků Nastavitelná velikost písma (3 velikosti) Tlačítko preference pro snadné nastavení Velké Spouštěč jako výchozí.

Přestože si přejeme, aby to bylo zdarma, velký spouštěč je v současné době na Android Marketu pouze 1,39 $. Podívejte se na galerii níže a uvidíte ji sami.