Amazon dnes debutoval dvěma menšími a levnějšími modely Echo; Echo Dot a Amazon Tap se připojí k původní rodině inteligentních reproduktorů Amazon Echo s digitálním asistentem Alexa.

Amazon Echo Dot

The Echo Dot je verze hokejového puku svého velkého bratra, původního Amazon Echo. Echo Dot odstranil reproduktory pro přehrávání hudby, přidal zvukový port a možnost připojení k reproduktorům Bluetooth. To vyhovuje jedné z hlavních požadavků současných vlastníků Echo.

Amazon Dot

Dot má všechny stejné vlastnosti jako originál. Má sedm polí mikrofonů, hlasitost vyzvánění a tlačítka pro ztlumení a akci. Funguje také se službami třetích stran, jako jsou Pandora, Spotify, iHeartRadio a Prime Music. Může také ovládat vaše inteligentní domácí zařízení, jako je termostat Nest, osvětlení Phillips Hue a další.

Za zmínku stojí také to, že v Dot je vestavěný reproduktor, který poskytuje hlasovou zpětnou vazbu a alarmové funkce. A stejně jako originál se dokáže naučit nové dovednosti.

Dot je k dispozici výhradně pro členy Prime a stojí 89,99 $. Podle Amazonu:

Echo Dot je k dispozici v omezeném množství a výhradně pro předsedy prostřednictvím Alexa Voice Shopping. Chcete-li si objednat Echo Dot, použijte Amazon Echo nebo Amazon Fire TV a zeptejte se: „Alexo, objednejte Echo Dot.“

Amazon Tap

Amazon Tap má také všechny funkce svého velkého bratra (včetně vestavěných reproduktorů), ale tento je menší a přenosnější. Poskytuje až devět hodin přehrávání a je dodáván s nabíjecí kolébkou. Jedná se o reproduktory Wi-Fi a Bluetooth, ale pro zahájení rozpoznávání řeči musíte stisknout tlačítko mikrofonu.

Tlačítko pro klepnutí na Amazon

Dodává se také s volitelnými popruhy, které usnadňují přenášení v šesti různých barvách. Amazon Tap je nyní k dispozici pro předobjednávku a bude vydán 31. března tohoto roku. Je také exkluzivní pro členy Prime, kteří v současné době mají zařízení poháněné Alexou - buď původní Amazon Echo nebo Fire TV a stojí 129,99 $.

vícebarevné popruhy

Amazon Tap je nyní k dispozici pro předobjednávku a bude vydán 31. března tohoto roku. V současné době. Není žádné slovo o tom, kdy bude některý z nich k dispozici pro všechny.

Další tipy a triky najdete v archivu článků Amazon Echo.

Následující video od Amazonu vám poskytne představu o případech použití pro použití Echo Dot.