Tento týden Amazon představil svého konkurenta set-top-boxů Roku a Apple TV streamu s názvem Fire TV (99 $). Nabízí v podstatě to, co dělají ostatní, s řadou skvělých sestav kanálů a několika dalšími výhodami. Zejména schopnost hlasového vyhledávání. Nyní při vyhledávání obsahu nemusíte nepříjemně lovit a prokličkovat pomocí klávesnice na obrazovce.

Zahrnuje také videohry. Některé jsou zdarma a jiné stojí 1,85 $. Můžete si je zahrát pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo pomocí volitelného ručního ovladače, který stojí za 39,99 $.

AmazonFireTV

Pod kapotou je čtyřjádrový procesor, vyhrazená GPU, 2 GB paměti a dvoupásmová WiFi anténa. Pokud jste stávajícím členem Amazon Prime, bude již nastaven s informacemi o vašem účtu - stejně jako Kindle nebo Kindle Fire.

Máme jednu na cestě, která by měla dorazit zítra, a my budeme mít první dojmy z nové zábavní krabice, takže zůstaňte naladěni. Další informace naleznete na stránce produktu Amazon Fire Fire.

Jednou z prvních televizních reklam je Gary Busey. Pokud jste jeho fanouškem, zjistíte, že tato reklama je docela zábavná: