New York - Co Amazon oznámí zítra v NYC? Uvnitř Amazonu máme zdroj nebo dva, blízko Amazonu a přístup k sestavám asijských výrobců komponent. A zdravý rozum.

Zítřejší oznámení budeme pokrývat týmem osmi specializovaných editorů groovyReview reportujících prostřednictvím liveblogu, podcastu, videa, komentářů a obrázků zde celý den a do noci. Vraťte se do středy 28. září do 7:00 tichomořského času a pokračujte v kontrole zpět.

sshot-2011-09-27- [23-10-11]

1. Zítra Amazon oznámí a představí nový 7palcový tablet velikosti Nook, který bude založen na platformě Android a bude používat čtyřjádrovou čipovou sadu procesorů NVidia Tegra2. Později v tomto roce bude následovat čtyřjádrový tablet Tegra3 pro streamování filmů a ještě silnější tablet NVidia pro Kal-El koncem tohoto roku nebo začátkem příštího roku. Poslouchejte show a dozvíte se více o tom překvapivém vstupu.

2. Amazon povede ceny. Očekávejte, že cena klesne o 250 dolarů nebo méně (je-li zapůjčitelná), čímž se iPad dostane o pár stovek dolarů. Očekávejte, že Amazon oznámí další dva tablety s vyšším výkonem přicházející koncem tohoto roku - za velmi nízké ceny. Cena je Amazonova hlavní zbraň.

3. Všichni analytici a tisk, stejně jako ti, s nimiž naši reportéři hovořili ve Forrester Research, budou mít radost. Bloggers bude návnadu propojovat. Milovníci Googlu ji budou bránit proti fanouškům Apple. Odfouknou to jako málo výkonné a irelevantní. Očekávejte hodně planoucích webů. Zůstaneme na vrcholu zpráv.

4. Amazon CEO Jeff Bezos bude nosit černé. S tím musí jít cestou Jobs. Určitě se rozkročí po jevišti.

5. Amazon to řekne bez použití jména společnosti Apple přímo. Zaměřuje se přímo na Apple. Říká se, že má šťávu. Stovky milionů zákazníků již nakupují knihy, hudbu, video (prostřednictvím Prime nebo ne) a nesčetné další zboží a služby prostřednictvím Amazonu.

6. Hlavní tvrzení: Kombinovaný obchod Amazon, služba Cloud Drive, služba Prime a její ekosystém pro doručování knih prostřednictvím 3G a její technologie Whispersync - plus její služby Amazon Cloud pro streamování hudby a videa - budou odpovídat nebo sčítat více než to, co Apple nabídky. Pokud bude zkušenost UX fungovat a Bezos určitě ukáže UI, které těsně integruje všechny služby Amazonu, bude toto odvětví divoké. A Walt Mossberg bude milovat věc, pokud UX dostane B mínus nebo lepší. Ale pozor, Amazone. Pokud to nebude opatrné, bude to Amazonova Achillova pata.

7. Vsadím se, že Amazon vyhlašuje nabídky na bezplatný nákup, stahování nebo dokonce streamování knih, hudby a případně filmů přes tato zařízení přes 3G a Whispernet. To je vzrušující zpráva. Podívejte se na tech vysvětlující na Whispernet na groovyPost brzy.

9. Zástupci společnosti Google se budou chtít chlubit tím, jak pohání infrastrukturu Amazonky. Ty dva jsou opravdu perfektní.

10. Execs se zaměří na cenu, výkon, 3G (poskytované Sprintem) a bezdrátové připojení.

11. Kojot - nebo Kindle Fire, pokud je tento název správný - bude zařízení zaměřené na spotřebitele, zejména v období prázdnin. Očekávejte nabídky obchodů na dovolenou, které spojují tablet s nákupy na dovolenou.

12. Amazon to prosazuje jako nákupní tablet - a pravděpodobně brzy zavede službu nakupování na dovolenou v rozhraní podporovaném reklamou. Cílem je učinit z něj zařízení, ze kterého nakupujete, stejně jako Amazon je web, na který většina online nakupujících míří. Je to nákupní tablet.

13. Když bude tabletka Coyote zítra představena jako nákupní tablet / čtečka Kindle, Bezos pravděpodobně škádlí, jak budou dvě tablety přicházet hned po takzvaných zábavních a obchodních tabletách.

14. Apple a další konkurenti Amazonu oznámí zítra nečekané a nesouvisející produkty nebo služby hodinu před oznámením Amazonu. Apple se určitě pokusí odzbrojit Amazon s velkým pokrytím tisku, ale pokud Bezos uvolní správné množství informací a nabídne se skvělé nabídky (tj. Dlouhodobě si zakupte prvotřídní členství a získejte kojot (Amazon Kindle Fire 7 palců) za zdarma), Apple s touto taktikou neuspěje.

15. Očekávejte, že Amazon oznámí lákavé obchody vázající své hudební cloudové služby, služby streamování videa, vydavatele třetích stran a tvůrce filmů, jako je Paramount, aby snížili sazby nebo dokonce bezplatná zařízení.

16. Každý novinář a analytik na akci obdrží zdarma zařízení. Méně než 20 procent bude mít novinářskou etiku, aby zařízení vrátila do Amazonky poté, co je zkontrolují. Přinutíme naše recenzenty, aby vše vrátili.

17. groovyPost nepřijímá žádné dary od technologických dodavatelů nad 45 USD.

18. Bezos znovu potvrdí závazek společnosti vůči společnosti Kindle a její zákaznické základně. Do zpráv také přidá hudbu a video. Pokud je chytrý, uvede krátkou ukázku Hollywoodu, plánovaného živého vysílání filmového tabletu, který má být v Amazonu v Q1 2012.

19. Pokud je chytrý, uvede krátkou ukázku Hollywoodu, plánovaného živého vysílání filmového tabletu, který má být v Amazonu v Q1 2012.

20. Zítra najdete široké zpravodajství o novinkách Amazonu pro tablety.

Bude nabídka Amazonu skutečnou hrozbou pro Apple iPad? To je otázka pro zítřejší analýzu, ale analytici na celostátní úrovni říkají, že Amazon má nejlepší šanci, aby jakákoli hardwarová společnost mohla vyzvat Apple ke skutečnému.

Tady Jeff Bezos na show Charlie Rose mluví o aktuální verzi Kindle.