Pokud jste si na Amazonu koupili předměty pro domácnost, pravděpodobně jste si všimli tlačítka „Přihlásit se“, které slibuje úspory. Tyto úspory získáte tak, že si zboží každý měsíc objednáte automaticky. Tato funkce se nazývá Amazon Subscribe and Save.

To může být trochu děsivé nechat Amazon cokoli pro vás automaticky. Realita je však taková, že realizuje několik věcí najednou. Pomáhá zajistit, že vám nedojde každý měsíc důležité položky. A může vám ušetřit spoustu peněz.

Co je to Amazon Subscribe and Save?

Nemusíte se přihlásit k odběru ročního předplatného nebo členství, abyste mohli využívat výhod Amazon Subscribe and Save. Je to odstupňovaný systém, kde ušetříte peníze za věci, které normálně kupujete, ale s automatickým objednáváním.

Uvidíte možnost přihlásit se k odběru, kdykoli si objednáte položky na Amazonu z konkrétní kategorie. Jako příklad se podívejme na mytí těla Axe Apolla pro muže.

amazon přihlásit se a ušetřit cenu

Jak vidíte, i když provedete nákup pouze pomocí předplatného Amazon Prime, již dostanete 40% slevu z běžné maloobchodní ceny. Pokud chcete tyto úspory zvýšit o dalších 5%, stačí vybrat možnost Přihlásit se k odběru a uložit a vybrat tlačítko Přihlásit se nyní.

Pokud vám tento konkrétní produkt nedojde tak často jako každý měsíc, můžete změnit frekvenci pomocí rozbalovací nabídky Doručit každé.

Období přeskupení můžete prodloužit až na každých šest měsíců. To znamená, že se nemusíte obávat, že budete dostávat příliš mnoho určitého produktu dlouho předtím, než vám dojdou. Jednoduše to naplánujte podle toho, jak často jej obvykle kupujete v obchodě s potravinami.

Je 3,26 $ dobrá sleva na tento konkrétní produkt? Pro srovnání, cena Walmart u této položky je 3,66 $.

ax apollo price at walmart

Další srovnání tohoto produktu zahrnují:

  • Cíl: 3,99 $ Obecný dolar: 4,00 $Walgreens: 5,79 $ Poměrná podpora: 3,99 $

Je zřejmé, že volba nakupovat na Amazonu je již levnější než na většině jiných míst a použití předplatného a uložení pouze tyto úspory znásobí.

A pokud máte předplatné Amazon Prime, můžete si užít dopravu zdarma u většiny položek. To znamená, že nebudete muset plýtvat všemi drahocennými úsporami nákladů na dopravu.

Vícenásobné spoření s Amazon Subscribe and Save

Pokud se přihlásíte k odběru všech položek, které kupujete pravidelně, budete pravděpodobně mít nárok na výrazné úspory každý měsíc.

Věnujte pozornost formulaci v části Odebírat a uložit, protože úspory se u každé položky liší. Způsob, jakým měsíční úspory fungují, je, že pokud v určitém měsíci splníte kvótu pro minimální počet položek zakoupených automatickým doručením, získáte z ceny této položky další 5 až 15%.

amazon další úspory

Pokud o tom přemýšlíte, ušetříte již 5% z původní maloobchodní ceny. To obvykle staví cenu pod většinu ostatních maloobchodníků offline nebo online. Přidání těchto měsíčních úspor navíc znamená, že produkty využívající Amazon Subscribe & Save mnohem levnější než kdekoli jinde.

Při skenování v košíku po přidání všech nákupů si také všimnete, že u některých položek je rozbalovací nabídka Clip Coupon.

amazonové kupóny

Když kliknete na odkaz Clip Coupon, změní se tak, aby souhlasil s Coupon Clipped.

V seznamu produktů neuvidíte úspory kuponů. Jakmile však vyberete možnost Pokračovat do pokladny, zobrazí se zde všechny uvedené úspory. Úspory budou zahrnovat:

  • Váš kupón SavingsSubscribe & Save

Ve většině případů jsou úspory kuponů k dispozici pouze při prvním zakoupení nové položky, ale úspory za odběr a uložení se vztahují na každou objednávku. V příštím měsíci uvidíte také další úspory 5% až 15%, pokud během tohoto měsíce objednáváte automaticky více než pět položek.

Rychlý tip: Pokud vám v určitém měsíci chybí jen pět položek, můžete přidat levnou výplň ve výši 1 až 2 $. Poté se kvalifikuje na 15% slevu. Pokud máte v seznamu předplatného za měsíc další dražší položky, mohly by tyto úspory snadno přijít k více než té výplně (což znamená, že je v podstatě dostanete zdarma).

Amazon Subscribe and Save Fine Print

Samozřejmě existují určité požadavky, které potřebujete vědět o Amazon Subscribe and Save.

  • Abyste získali 5% až 15% dodatečných úspor, musíte mít alespoň pět položek se stejným datem objednávky. Můžete si objednat položku a přihlásit se k odběru Amazonského kupónu a poté odběr zrušit po první měsíc. Pokud zjistíte, že přijímáte položky, než vyprší čas, který jste obdrželi naposledy, můžete předplatné upravit tak, aby se další objednávka prodloužila o další měsíc. Můžete také změnit konkrétní data dodání jednotlivých položek. Je to dobrý způsob, jak doručit pět položek ve stejný den a získat další slevu. Ceny se mohou u položek kdykoli změnit, proto si zkontrolujte své nadcházející rozvrhy a zrušte vše, co již nechcete. Na druhou stranu, pokud cena klesla, můžete také zvýšit množství.

Zrušení předplatného a uložení Amazonu je snadné.

  1. Otevřete svůj účet a vyberte možnost Přihlásit se k odběru a uložit položky. Po provedení více objednávek vyberte možnost Správa odběru a uložení položek. Vyberte všechny odběry, které chcete zrušit, a vyberte možnost Potvrdit zrušení.

Hraní karet přímo s Amazon Subscribe and Save může znamenat spoustu úspor. Navíc budete mít klid s vědomím, že vám každý měsíc nedojdou každodenní věci.