Hlavní den

Amazon poprvé představil svůj první premiérový rok v roce 2015 k oslavě 20. výročí svého založení. A společnost oznámila svůj třetí výroční premiérový den, který přijde v úterý 11. července. V tom případě Amazon nabízí bláznivé nabídky tisícům produktů pro členy Amazon Prime. Tyto obchody přesahují obvyklé diskontní ceny společnosti. Myslete na to jako na „Cyber-Monday“, ale v červenci.

Amazon Prime Day 2017

Loňská prodejní akce nebyla příliš velkolepá a hashtag #PrimeDayFail rychle začal na Twitteru trendovat. Tento rok však Amazon nabízí nabídky brzy. Ve skutečnosti, pokud vlastníte zařízení Amazon Echo, obchody již začaly. Společnost umožnila více než 100 obchodů uživatelům Alexa, kteří používají hlasem aktivované nakupování. Stačí se zeptat „Alexo, jaké máš dohody?“ a digitální asistent je vypíše.

alexa objednávky

A pokud je to vaše první objednávka pomocí Alexa, získáte kredit 10 $ za předpokladu, že objednáváte do 10. července. Pokud ještě nejste členem Prime, Amazon nabízí členství 20 $. Chcete-li získat nabídku, řekněte „Alexa, přihlaste se k Prime“ a vaše roční předplatné bude stát pouze 79 USD oproti obvyklým 99 USD. Za zmínku také stojí, že pokud jste vysokoškolský student, můžete získat šestiměsíční bezplatnou zkušební verzi Prime a poté je členství pouhých 49 $.

Pokud nemáte ozvěnu a chcete pouze navštívit tento web, stojí za zmínku, že Amazonka začíná premiérový den brzy. Od pondělí 10. července od 18:00 začnete sledovat nabídky různých produktů.

Pamatujte, že členství v Amazon Prime poskytuje několik výhod, jako je bezplatná dvoudenní doprava, služby Amazon Music & Video streaming a mnoho dalšího. Ve skutečnosti, pokud jste členem, mohou existovat výhody, o kterých ani nevíte. Další informace naleznete v našem článku o méně známých výhodách Prime, které nepoužíváte.

Pokud jste v minulosti využili Prime Day, víte, co dělat. Pokud se na megaprodeji poprvé podílíte, podívejte se na Amazon's Insider Guide to Prime Day.

Těšíte se na letošní Amazonský premiérový den? Jaké jsou některé z nejlepších obchodů, které jste našli? Zanechte komentář níže a dejte nám vědět!