Amazon nečeká, až příští týden zasáhne tradiční Černý pátek. Ve skutečnosti je online maloobchodní gigant drží za celý týden, počínaje zítra, s tím, co jeho volání Odpočítávání do Black Friday Deals Week.

Černý pátek nabídky týden

Nabídky budou nabízeny po dobu osmi dnů, včetně obchodů, které přicházejí často - každých 10 minut. Přejděte na stránku Amazon's Black Friday Friday Week a podívejte se na všechny nabídky, které můžete získat.

Amazon uvádí:

Černý pátek 2014 tu bude brzy, ale nechtěli jsme, abyste počkali až den poté, co díkůvzdání ušetříte na obchodech z černého pátku, takže odpočítáváme do černého pátku 2014 se vzrušujícími obchody dnes, zítra a další den , a další den a ... dostanete obrázek. Zastavte se každý den až do 28. listopadu, abyste se mohli zúčastnit obchodů na Černý pátek. Najdete naše nejlepší nabídky Černý pátek a výhodné nabídky dne, které nebudete chtít odolat pro vánoční dárky. Něco jiného, ​​na co se těší - v Amazonu, černý pátek 2014 pro nás není jen den - je to celý týden! Začneme týdenní páteční nabídky Černý pátek Černý páteční nabídky a prodeje po celý den, každý den v tomto týdnu, včetně černého pátku, s těmi velkými prodeji po díkůvzdání, na které jste čekali. Věřte nám, pokud máte rádi hodně, nebudete si to nechat ujít!

Když už mluvíme o obchodech, Amazon také uspořádá celý týden obchodů Cyber ​​Monday.