Společnost Amazon tento týden oznámila, že vydává aktualizaci „Show Mode“ pro svou současnou tabletu Fire HD 10 a HD 8. Společnost také zavádí dokovací nabíječku, která bude pracovat s oběma tablety. Obsahuje kryt, který magneticky přilne k doku a připojuje se k nabíjecímu portu micro-USB na tabletu. Poté vložte tablet s krytem do nabíjecí doku. Díky aktualizaci softwaru a dokovací stanici pro nabíjení můžete svůj tablet změnit na štíhlejší verzi zařízení Echo Show.

"V loňském roce jsme představili Alexa hands-free na Fire HD 10 a zákazníci to milují - ve skutečnosti je Fire HD 10 nyní naším nejvyšším hodnoceným tabletem Fire," řekl Kevin Keith, generální ředitel Amazon Devices. "Nyní se snažíme, aby Alexa zažila další krok s Show Mode a Show Mode Charging Dock."

Amazon Fire HD Show Mode

S režimem Show Mode a hands-free Alexa budete mít na celou obrazovku vizuály, které doplní odpovědi Alexa na věci, jako je počasí, nastavení časovačů, promítání filmů, trendy zpráv, vidět recepty a další. Můžete ji samozřejmě použít k videohovorům a hlasovým hovorům s dalšími přáteli pomocí jiných zařízení Echo a Alexa. Dokovací stanice umožňuje pohodlně používat hands-free jako show, můžete ji také jednoduše vyzvednout a přinést s sebou jako tablet, jako byste normálně.

Nabíjecí dokovací stanice Fire HD Tablet Show Mode

Když jsme poprvé zakryli pomocí hands-free Alexa na Fire HD 10, zmínili jsme se o tom, že by to mohlo být použito jako „Echo Show“ pro změnu typu, ale s aktualizací softwaru a dokovací stanicí v režimu Show je tato možnost praktičtější. Hlavním problémem však je, že tablet nemá technologii mikrofonu na dálku, která je v jeho zařízeních Echo. Dostat Alexa, aby vás slyšel z celé místnosti, bude trochu omezené. Přesto je s velkou obrazovkou určen k použití, i když jste poblíž. A pokud byste chtěli bohatší zvuk, můžete připojit externí reproduktory přes Bluetooth.

Nabíjecí základna pro režim zobrazení bude 39,99 $ pro Fire HD 8 a 54,99 $ pro HD 10. Nicméně po omezenou dobu můžete nyní doku objednat a získat pět babek z jedné. Aktualizace softwaru Show Mode začne 2. července jako bezplatná bezdrátová aktualizace na aktuální tablety Fire HD 8 a 10 tablet. S aktualizací softwaru budete moci začít testovat a zjistit, zda dok bude pro vaši situaci vhodný. Nabíjecí dok bude uvolněn 12. července. Pokud ještě nemáte tablet, můžete Fire HD 8 a dokovací balíček za 109,98 $ a Fire HD 10 a dokovací balíček za 189,98 $.