zapalovat matchbook

Ať už čtete e-knihy nebo dáváte přednost fyzickým knihám, poslední oznámení Amazonu by mělo být docela dobrou zprávou. Počínaje říjnem (od 1 měsíce) Amazon zavádí nový program, který přináší velmi levné a někdy i bezplatné digitální verze knih, když si zakoupíte novou fyzickou kopii na Amazonu. Při spuštění Amazon uvedl, že bude mít v programu minimálně 10 000 titulů knih. Tomu se říká program „matchbook“.

Ceny a dostupnost budou založeny především na uvážení vydavatele knihy. Digitální verze knihy pro program matchbook je ve formátu Kindle. To neznamená, že budete potřebovat zařízení Kindle, abyste si ho mohli přečíst (i když jsem si jistý, že Amazon by to raději upřednostňoval), spíše jakýkoli iOS, Android nebo stolní počítač s nainstalovanou aplikací / čtečkou Kindle si je bude moci přečíst knihy.

Ceny za sdružené digitální edice se budou pohybovat od bezplatných do 3 $. Amazon retrospektivně uplatní způsobilost pro balíčky na všechny „nové“ nákupy knih (nákup použitých knih na Amazonu se nekvalifikuje na matchbooky), které byly provedeny na vašem účtu Amazonu od roku 1995 a dále.

The New Paperwhite

Kromě programu matchbook Amazon také spustil další generaci svého zařízení Kindle Paperwhite. Může se pochlubit vylepšeným displejem, procesorem a dalšími vylepšeními oproti svému předchůdci. Paperwhite je pravděpodobně lepší kvalita čtení než fyzický papír na mnoha úrovních. V několika recenzích se uvádí, že Paperwhite nemá žádné oční okolí, a protože displej není podsvícený, lze jej přečíst v temné místnosti, aniž by způsobil jakékoli oční problémy.

nový papír

Nový Kindle Paperwhite je k dispozici za 119 USD s reklamami nebo 139 USD pro verzi bez reklam. Reklamy nejsou zcela rušivé, protože se zobrazují pouze na domovské obrazovce, takže je uvidíte pouze tehdy, když nečtete. Některé reklamy jsou ve skutečnosti pěkné, protože Amazon často rozdává 5 $ kredit na útratu v obchodě MP3 Amazon a denní připomenutí. Pokud si koupíte levnější verzi, mohou být reklamy později odstraněny v nastavení zařízení na adrese

  • Nabídka> Nastavení> Možnosti zařízení> Přizpůsobte si Kindle

K dispozici je také varianta 3G za dalších 70 USD.

ceny nejsou ohromující, pokud nechcete 3G