Amazon dnes představí svoji rentgenovou funkci pro Fire TV a Fire TV Stick. Tato funkce je k dispozici u tabletů Kindle Fire již několik let a konečně přichází do set-top boxu.

X-Ray přitáhne interaktivní pop přes to zobrazuje obsazení a podrobnosti posádky, přes IMDB, filmu nebo televizní show, kterou sledujete.

Amazon uzavřel partnerství s IMDB již několik let s funkcí X-Ray na tabletech Kindle Fire - viz obrázek níže.

To vám umožní vytáhnout, které herce vidíte na obrazovce, další ukazuje, že se herec objevil, a další informace od IMDB. Umožňuje vám také přehrát drobnosti filmů a televizních pořadů.

Xray-IMDB

Získejte přístup na rentgen v požární televizi

Vytažení rentgenového paprsku na Fire TV nebo Fire TV Stick je snadné. Když sledujete film nebo televizní show, jednoduše stiskněte tlačítko Nahoru na dálkovém ovladači Fire TV. To přinese informace IMDB o hercích a zobrazí je, aniž by se dostalo do cesty tomu, co sledujete.

Ve spodní části obrazovky zobrazuje herce ve scéně, kterou sledujete.

Stiskněte dvakrát tlačítko nahoru a dostanete se na níže uvedenou obrazovku, kde můžete získat podrobnější informace o hercích.

Požární televizní rentgen

Zde můžete získat více informací o scénách, hudbě, postavách a maličkostech.

Drobnosti

Za zmínku také stojí, že při každém pozastavení show získáte seznam herců ve scéně, ve spodní části obrazovky.

Toto samozřejmě funguje pouze s Amazon Instant Video, takže pokud sledujete Netflix nebo jinou streamovací službu a chcete ji používat, nemáte štěstí.