Amazon Cloud Cam a klíčová bezpečnostní služba

Amazon a Alexa se umísťují, aby převzali vládu nad inteligentním domem ve více aspektech než jen v zábavě a ovládání vašich světel. Již máte zařízení podporující Alexa, jako jsou Fire TV a tablety, inteligentní reproduktor Echo, Fire Tablets a další. A nyní vám společnost chce pomoci s domácí bezpečností tím, že vám umožní vzdáleně spravovat přístup hostů do vašeho domu.

Amazon Cloud Cam a Amazon Key

Přestože Cloud Cam může fungovat samostatně jako vnitřní bezpečnostní kamera, je nejlepší, když je spárována se službou Amazon Key. Tandem spolupracuje s Alexou, takže můžete nechat řidiče doručení ve vašem domě, aby mohli své balíčky odložit. Ve skutečnosti můžete prostřednictvím systému poskytnout přístup každému, komu důvěřujete.

Amazonská cloudová kamera a zámek

Od tohoto týdne si můžete objednat samostatnou Amazon Cloud Cam ($ 119.99), která je aktivována pohybem a má rozlišení HD 1080p, noční vidění a obousměrný zvuk. Nebo můžete získat sadu Cloud Cam Key Edition, která obsahuje fotoaparát a kompatibilní inteligentní zámek. Služba Amazon Cloud Cam a Key Service je zdarma prvních 30 dní a poté je účtována částka 69,99 $ / ročně. Tato služba má tři různé plány, které nabízejí pokročilé služby, jako je detekce osob, konkrétní upozornění, až 30denní cloudové úložiště a schopnost spravovat více kamer.

Nezapomeňte, že pro plné služby musíte být členem Amazon Prime a služba je k dispozici pouze ve vybraných městech a okolních oblastech. Chcete-li zkontrolovat, zda je vaše poloha zahrnuta, přejděte na tuto amazonskou stránku a zadejte své PSČ pro ověření způsobilosti.

Zkontrolujte klíčovou službu Amazon Cloud Cam Key

Chcete-li získat lepší představu o tom, jak služba funguje, a o různých scénářích, kde by to mohlo být užitečné během vašeho náročného dne, podívejte se na následující video:

Přináší vám možnost dálkového ovládání ovladačů doručování a dalších do vašeho domova z vašeho telefonu telefonicky? Nebo si myslíte, že tento nápad jde příliš daleko pro vaše preference soukromí? Sdělte nám svůj názor v sekci komentářů níže.