Při oficiálním zahájení Windows 8 společnost Amazon oznámila aplikaci Kindle pro nejnovější operační systém společnosti Microsoft.

Je zde několik věcí, které stojí za zmínku (kromě funkcí aplikace). Za prvé, aplikace je již k dispozici v obchodě Windows Store zde. Zadruhé je to zdarma, ale to jsme očekávali.

zapalovat na okna 8

Náš počáteční dojem z aplikace Kindle pro Windows 8 je, že je to docela hezké. Má typický design Amazonu, který je integrován do stylu a rozhraní systému Windows 8. Opravdu na to není mnoho. Umožňuje vám číst vaše oblíbené knihy v počítači nebo tabletu kliknutím (nebo klepnutím) na obálku knihy, kterou chcete číst, a také můžete knihy připnout na úvodní obrazovku.

Má cloudové funkce, takže bude synchronizovat knihy, které jste si již zakoupili (včetně místa, na které jste se v těchto knihách dostali, prostřednictvím technologie Amazon Whispersync). A samozřejmě můžete zvýraznit pasáže a vložit vlastní poznámky.

windows 8 kindle

Jak byste očekávali, připojí se také přímo k obchodu Amazon's Kindle, takže si knihy můžete zakoupit přímo prostřednictvím aplikace.

Skvělý doplněk k systému Windows 8. Nainstalujete to?