amazonova nová doprava zdarma vyžaduje 35 $ objednávek

Po více než deseti letech nebo nabídnutí Super Saver Shipping za 25 USD Amazon zvyšuje ceny a mění své přepravní politiky. Dříve si Amazon objednal více než 25 USD, které jsou způsobilé k přepravě Super Saver nebo 5-8 pracovních dnů. S účinností od 21. října je nový práh pro dopravu zdarma 35 USD. Amazon také odstranil značku „Super Saver“ a nyní se nazývá „Doprava zdarma“.

oznámení o přepravě zdarma

Kromě uložení několika babek, které je vždy dobré, by se dalo spekulovat, že tato nová změna politiky je krokem k přihlášení více zákazníků k jeho prvořadému členství. Amazon tlačí Prime a zobrazuje svou členskou službu na ne méně než 3 místech, které jsem mohl najít po celém webu vs. jeho Super Saver Option. Vzhledem k tomu, že jsem sám předsedajícím, jsem si tyto změny nevšiml, dokud jsem nebyl odhlášen na návštěvě webu.

amazon prvotřídní reklama

Podobně jako Microsoft, který rád rozdává software studentům středních a vysokých škol, nabízí Amazon také účty Student Prime s 50% slevou oproti běžné sazbě, vyžaduje však e-mailovou adresu .edu a lze ji obnovit pouze na 4 roky.

Amazon byl v posledních měsících pod tlakem kvůli chybějícím ziskovým zprávám o příjmech. Je třeba zvážit i další faktory. Ceny benzínu jsou mnohem vyšší než v roce 2003, kdy byla stanovena hranice 25 USD. Přepravní náklady jsou vyšší, než tomu bylo dříve, a pak je zde také inflace. Podle americké kalkulačky inflace je 25 USD vynaložených v roce 2003 v současné době 31,78 USD, což je 27% nárůst v důsledku inflace.

Tato změna neovlivnila kontroverzní systém „Add-on“, který způsobí, že některé položky nebudou způsobilé k nákupu, pokud nebudou přidány do objednávky 25 USD. Požadavek na objednávku 25 $ u doplňkových položek se nezvýšil na 35 $.