Společnost Apple dnes oznámila, že dlouho očekávaná aplikace Amazon Video je nyní k dispozici pro její set-top box Apple TV. Toto je skvělá zpráva pro řezačky kabelů a členy Amazon Prime, kteří chtějí snadný přístup k obsahu exkluzivnímu pro Amazon.

To také poskytne jednodušší způsob, jak sledovat zakoupený obsah z Amazonu na Apple TV. Filmy, které jste si zakoupili od Amazonu, již můžete sledovat na Apple TV propojením účtu Filmy Anywhere. A můžete přehrávat Amazon Video z iPadu do Apple TV. Ale mít aplikaci Amazon Video nainstalovanou v Apple TV znamená, že tyto další kroky není třeba. Je to také výhoda pro majitele Apple TV, kteří chtějí sledovat živé NFL čtvrteční noční fotbal na Amazonu.

Amazonské video na Apple TV

Nová aplikace bude fungovat na televizích Apple třetí generace a vyšších. Chcete-li jej nainstalovat, stačí spustit Apple TV a jít do App Store a hledat Amazon Video.

Nainstalujte Amazon Prime Video Apple TV

Tento vývoj byl velmi očekáván od té doby, co o tom Tim Cook před šesti měsíci během Apple WWDC události počátkem tohoto roku učinil krátké oznámení. Také přichází v zajímavé době, protože včera bylo oznámeno, že Google stahuje YouTube z Amazon Fire TV. Přestože mezi velkými společnostmi stále existuje tření a rozdíly mezi aplikací, na které platformě je, je to plus.

Video oznámení Amazon Amazon

Nyní, když je aplikace oficiální, může to být rozhodující faktor od některých, kteří debatují o tom, který set-top box získat. Zatímco většina hlavních streamovacích služeb je k dispozici ve všech z nich, do očí bijící opomenutí Apple TV byla aplikace Amazon. To znamenalo, že mnoho lidí by získalo Roku, Chromecast nebo Fire TV, kdyby měli knihovnu zakoupeného obsahu nebo chtěli sledovat Amazonské originály, jako je člověk na vysokém zámku.

Jste odřezávač šňůry a jste nadšeni, když se na Apple TV konečně podíváte na Amazon Video? Sdělte nám své myšlenky v sekci komentářů níže.