Amazon tento týden tiše přidal svou aplikaci Amazon Video do obchodu Google Play Store pro uživatele Android v USA. Dříve bylo zapotřebí trochu práce, aby se Prime Video na vašem zařízení Android (pokud vaše zařízení Android není Fire tablet). Buď jste to museli přímo načíst, nebo je získat prostřednictvím aplikace Amazon Underground. Aplikace Prime Video je již k dispozici ve více než 200 zemích, ale významnou výjimkou je obchod Play ve Spojených státech.

Amazon-prime-video-app-android

Prime Video App pro Android

Aplikace pro Android vás neomezuje pouze na sledování obsahu prostřednictvím aplikace Prime. Můžete také sledovat a stahovat televizní pořady a filmy, které jste si již zakoupili. Na rozdíl od verze pro iOS však můžete prostřednictvím aplikace pro Android skutečně zakoupit další obsah. Prime Video nabízí neomezené streamování filmů a televizních pořadů, včetně Amazon Originals, a v této sezoně i tak živé přenosy NFL čtvrtečních večerních fotbalových her.

Zde je uveden seznam funkcí aplikace Prime Video:

  • Stahujte filmy a televizní pořady přes Wi-Fi nebo mobilní telefony a sledujte je kdekoli a kdykoli. Zákazníci v Indii si mohou užít stovky špičkových bollywoodských a regionálních indických hitů, jako jsou Sultan, Baar Baar Dekho, Kabali, Dhoom a další! Zobrazit IMDb data o hercích , písně a maličkosti související s vašimi videi během přehrávání pomocí X-Ray.Stream první epizodu vybraných televizních pořadů zdarma. První videa zdarma k epizodě zahrnují reklamu před a během vašich videí. Členové Primáře se mohou zaregistrovat a streamovat videa z předplatného kanálu, včetně HBO, SHOWTIME, STARZ a dalších desítek dalších. (Pouze v USA) Nakupujte nebo si vypůjčujte videa z našeho katalogu stovek tisíc titulů, včetně nových filmů a aktuálních televizních pořadů. (Pouze USA, Velká Británie)

I když můžete získat aplikaci na svém telefonu nebo tabletu Android, do očí bijící opomenutí je podpora pro Chromecast a Android TV (alespoň prozatím). Chcete-li sledovat videa Prime na velké obrazovce, můžete je streamovat do Chromecastu prostřednictvím počítače, na kterém je spuštěn prohlížeč Chrome. Nebo jej spusťte ze samostatného set-top boxu nebo z streamovací tyčinky, jako je například Roku nebo Fire TV. Amazon oznámil, že verze aplikace Apple TV aplikace Prime Video je na cestě.

prvotřídní video-aplikace ke stažení

Jako člen Amazon Prime nepřichází předplatné s bezplatným dvoudenním dodáním a streamováním videa. Ve skutečnosti existuje několik výhod, které pravděpodobně ani nepoužíváte. Chcete-li získat maximum ze svého předplatného Prime, přečtěte si náš článek o výhodách Amazon Prime, o kterých jste nevěděli, že jste je měli.

Jste uživatel systému Android a předplatitel Prime? Stáhněte si do svého zařízení aplikaci Amazon Video a dejte nám vědět, co si o tom myslíte v sekci komentářů níže.