Promluvte si s kýmkoli, kdo ví, kdo má Amazon Prime, a budou zpívat jeho chválu. Bezplatná dvoudenní přeprava je to, co se většině z nás spojilo, ale Prime je skutečně dar, který neustále dává, přičemž každý rok se přidávají nové výhody Amazon Prime. I tak však můžete váhat, abyste si vybrali 99 dolarů ročně nebo 10,99 dolarů měsíčně. Rozumím tomu. Cítil jsem se tak celé roky, ale pak jsem dostal bezplatnou zkušební verzi prostřednictvím rodiny Amazon, když se narodil můj první kluk, a teď bez něj nemohu žít.

amazon-prem-student

Pokud jste student, můžete získat ještě lepší nabídku než bezplatná zkušební verze rodiny Amazon. Sprint v současné době sponzoruje šestiměsíční bezplatnou zkušební verzi programu Amazon Prime Student, která zahrnuje hlavní výhody programu Amazon Prime a poté nabídku na upgrade na placené členství s 50% slevou po skončení platnosti zkušební verze. Pokud jste student a dokážete to, velmi vám doporučujeme vyzkoušet bezplatnou zkušební verzi Amazon Prime Student.

Co získáte zdarma s Amazon Prime Studentem?

Amazon Prime Student poskytuje podmnožinu všech výhod Amazon Prime. Amazon Prime obvykle stojí 10,99 $ měsíčně nebo 99 $ ročně, ale Amazon Prime Student je sponzorován společností Sprint, takže získáte šest měsíců zdarma. Nemusíte být zákazníkem Sprint, abyste získali bezplatného studenta Amazon Prime.

S Amazon Prime Student získáte následující informace:

  • Zdarma 2denní přeprava na Amazon Prime způsobilé položky. Přístup k neomezenému streamování na Prime Video. Zahrnuje televizní pořady, filmy a několik exkluzivních pořadů Amazon a originálních Amazon. Přístup k neomezenému ukládání fotografií. S Amazon Prime Photos uložte tolik fotek, kolik chcete. Bonus za doporučení 10 $ za každou osobu, kterou doporučíte Amazon Prime Student. To je k dispozici ve všech státech kromě Arkansasu, Maine, Missouri, Rhode Island a Vermont.

Všechny výše uvedené informace získáte zdarma po dobu šesti měsíců. Poté musíte upgradovat na plný účet Amazon Prime. Dobrou zprávou však je, že po upgradu získáte všechny výhody Amazon Prime a na příští čtyři roky získáte 50% slevu, nebo dokud se již nezískáte jako vysokoškolský student.

amazon prvotřídní video

Poznámka: Na stránce nápovědy k Amazonu je seznam dalších výhod Amazon Prime, které se domnívám, že získáte s programem Amazon Prime Student, ale nepodařilo se jim to potvrdit. Chatoval jsem s pomocí Amazonu a oni mi řekli, že pokud není výhoda Amazon Prime na této stránce výslovně vyloučena, je zahrnuta do šestiměsíční bezplatné zkušební verze programu Amazon Prime Student. Pokud máte zkušební verzi zdarma a můžete tento nárok potvrdit nebo vyvrátit, dejte nám prosím vědět v komentářích !:

  • ZDARMA doručování ve stejný den ve vhodných PSČ. ZDARMA Dodací lhůta Dodací lhůtaPrime NowRestaurant DeliveryPrime PantryAmazon ElementsAmazon Dash pro PrimePrime Early Access Prime ReadingKindle FirstAudible Channels for PrimeVideo Add-On SubscriptionsTwitch Prime

Co nezískáte s Amazon Prime Studentem?

Amazon Prime Student není plným členem Amazon Prime. Zde jsou funkce a výhody, které s Amazon Prime Student nezískáte a které byste získali s plně rozvinutým členstvím v Amazon Prime:

  • Přístup k Amazon Prime Music. Amazon Prime Music má k dispozici některá plná alba a písně pro neomezené streamování bez komerčního využití. S programem Amazon Prime Student nemáte přístup k skladbám Amazon Primes.Amazon Member Sharing. Nemůžete dovolit, aby členové rodiny nebo jiní lidé využívali výhody Amazon Prime pro přepravu s knihovnou Amazon Prime Student.Kindle. Existuje několik bezplatných knih Amazon Kindle, které si můžete zdarma vyzkoušet v Amazon Prime. Jako Amazon Prime Student nemáte přístup k půjčovací knihovně vlastníků Kindle.Amazon Family Slevy. Členům Amazonu Prime Student nejsou k dispozici 20% slevy na pleny a 15% slevy na dokončení registrace dětí.

Jak upgradovat Amazon Prime Student na Amazon Prime?

Když se zaregistrujete do šestiměsíční zkušební verze programu Amazon Prime Student, poskytnete jim své platební údaje. Jakmile vaše členství vyprší, začnou vám naúčtovat poplatek za plné členství v Prime. Získáváte však 50% slevu až na čtyři roky a okamžitě získáte všechny výhody Amazon Prime, na které jste při bezplatné zkušební verzi chyběli.

Jak se zaregistrovat do programu Amazon Prime Student pomocí e-mailové adresy .edu

Chcete-li se přihlásit do programu Amazon Prime Student, musíte být přihlášeni alespoň do jedné vysoké školy nebo univerzitního kurzu v USA. Jednoduše přejděte na registrační stránku Amazon Prime Student a vyplňte formulář svou e-mailovou adresou .edu. Amazon vám pošle e-mail na vaši e-mailovou adresu .edu, aby ověřil, že jste skutečně studentem vysoké školy.

Jak se přihlásit do programu Amazon Prime Student bez e-mailové adresy .edu

Pokud jdete na legitimní školu, která vám nenabízí adresu .edu, můžete se přesto přihlásit do programu Amazon Prime Student. Musíte pouze ověřit stav svého vysokoškoláka pomocí jiné metody. Postupujte takto:

  1. Ujistěte se, že již máte účet Amazon s aktivní kreditní kartou. Pomocí e-mailové adresy spojené s vaším účtem Amazon pošlete důkaz o své registraci na adresu amazon-student-verification@amazon.com. Doklad o zápisu obsahuje snímek obrazovky, skenování nebo fotografii jednoho z následujících: ID studenta s vypršením platnosti nebo aktuálním termínem v němPřepis s vaším jménem, ​​aktuálním termínem a názvem školy v itTuition bill s vaším jménem, ​​aktuálním termínem a jméno školy v itAn oficiální akceptační dopis pro nadcházející období, včetně data imatrikulacePo ověření vašeho stavu studenta, Amazon vám pošle e-mail s odkazem k přihlášení. Musíte se zaregistrovat prostřednictvím odkazu do 14 dnů.

Na této stránce naleznete další informace o registraci do programu Amazon Prime Student bez adresy .edu.

amazon hlavní student recenze

Závěr

Amazon Prime Student je skvělý způsob, jak mohou vysokoškolští studenti využívat výhod Amazon Prime zdarma. 50% sleva na plné členství v Prime je také slušná úspora. I když nedostanete plný kompliment výhod Amazon Prime, doprava zdarma a video Prime to vyplatí - zvláště pokud si vzpomenete zrušit po uplynutí šestiměsíční zkušební doby.

V každém případě, jediná věc horší, než zaplatit plnou cenu za Amazon Prime v prvním roce, není Amazon Prime vůbec. Přihlásit se! Nebo nám dejte vědět, proč ne v komentářích.