Amazon nabízí svým předsedům mnoho výhod, jako je bezplatný streamovaný obsah prostřednictvím Amazon Instant Video a 2denní doprava zdarma. Další skvělou novou funkcí, kterou jsem si všiml na svém Kindle Fire HDX, je, že můžete získat bezplatnou předběžnou e-knihu jednou měsíčně.

Amazon Prime: Zdarma eBook jednou měsíčně

Každý měsíc editoři Amazon Publishing vám umožní zdarma stáhnout jednu e-knihu. V době psaní tohoto článku byly k dispozici čtyři knihy, které se samozřejmě mohou v budoucnu změnit. Můžete také nechat Amazonu, aby vám poslal e-mail, když budou k dispozici nové tipy.

Vyberte bezplatnou e-knihu Amazon

V Kindle Fire otevřete nabídku Bookstore a klepněte na Kindle First ze seznamu.

Nejprve Kindle

V počítači se přihlaste do Amazonu, otevřete oddělení eKnih Kindle a poté Kindle nejprve v části Populární funkce.

Kindle First Web

Na Kindle jednoduše klepněte na ten, který si chcete přečíst, a stáhněte si ho do svého zařízení. Nebo z webového prohlížeče vyberte knihu, kterou chcete číst, a pak vyberte Kindle nebo jiné zařízení, do kterého chcete knihu odeslat. Nezapomeňte, že pokud nemáte Kindle, můžete jej odeslat na jakékoli zařízení, na kterém je spuštěna aplikace Amazon Kindle.

Screenshot_2014-01-30-18-03-42

Elektronické knihy, které si můžete vybrat, jsou editorovy výběry elektronických knih Kindle, které jsou před vydáním. Protože si můžete vybírat pouze čtyři, nemusí to být šálek čaje každého. Zahrnuje však knihy z různých kategorií, jako je Romance, Fantasy ... Horor. Nezapomeňte také, že knihu si můžete zdarma přečíst jednou měsíčně prostřednictvím půjčovací knihovny vlastníků Kindle. Tímto způsobem můžete získat dvě bezplatné elektronické knihy. Mezi těmito dvěma možnostmi tedy musí být něco, co se vám bude líbit. To je jen další skvělá výhoda z toho, že jste členem Amazon Prime, což vás bude stát 79 USD ročně.

Jste členem Amazon Prime? jaké jsou vaše oblíbené výhody? Zanechte komentář níže a dejte nám vědět!