Amazon_Campus_Logo_Featured

Amazon tento týden oznámila, že si můžete nabít celoroční předplatné Amazon Prime tento pátek 25. září za pouhých 67 USD, což obvykle stojí 99 $ / rok.

Amazon Prime členství tento pátek jen 67 dolarů

Amazon oznámil, že členství Amazon Prime bude tento pátek 25. září od 12:00 EST a končí v 23:59 EST. Tato speciální akce má oslavit pět vítězství Emmy za originální série Amazon Transparent na letošních cenách Emmy Awards v neděli.

Amazon Prime

Amazon oznámil, že členství Amazon Prime bude tento pátek 25. září od 12:00 EST a končí v 23:59 EST.

Podle Michael Paull, viceprezident digitálního videa pro Amazon:

"Byl to neuvěřitelně vzrušující rok - vítězství Zlatých glóbusů v lednu a nyní dvanáct nominací a pět vítězství Primetime Emmy." Jsme nadšeni, že můžeme s našimi zákazníky oslavit Transparent a nabídnout Prime slevu.

Amazon Prime nabízí spoustu výhod, mezi něž patří bezplatná dvoudenní doprava, neomezené filmy a televizní pořady (včetně originálů, jako je ruka Boží a průhledná) prostřednictvím Amazon Video, neomezené streamování hudby přes Prime Music, neomezené ukládání fotografií, přes 800 000 e-knih zdarma přes půjčovací knihovna vlastníka Kindle a mnoho dalšího.

Poznámka: Tato nabídka je k dispozici pouze pro nové předplatitele. Také starý, zrušit a získat levnější trik nefunguje. Pokud předplatné zrušíte a budete mimo okno pro obnovení, budete nakonec platit dvakrát.

Pokud ještě nejste předplatitelem služby Amazon Prime, nezapomeňte si označit svůj kalendář pro tento pátek, abyste si za níže uvedený odkaz získali rok Prime za levné.

Zaregistrujte se do Amazon Prime za 67 USD