Amazon dnes oznámil, že jeho každoroční mega prodej s názvem „Prime Day“ bude oficiálně zahájen 16. července. Jedná se o čtvrtou splátku roční tradice, kdy společnost nabízí obrovské slevy na širokou škálu produktů. I když během akce dojde k největším slevám, společnost začíná oslavu brzy a nabízí svou Echo Show s Alexou za pouhých 129,99 $, což je 100 $ z běžné ceny. Nabízí také slevy na služby Amazonu, digitální média a vybrané značky Amazonky - to vše začíná hned teď.

Amazon Prime Day 16. července

Amazon poprvé představil Prime Day k oslavě svého 20. výročí a stal se každoroční tradicí, která se každoročně koná přibližně ve stejnou dobu. Den premiéry je, když Amazon nabízí bláznivé nabídky tisícům produktů pro členy Amazon Prime. Tyto obchody přesahují obvyklé diskontní ceny společnosti. Jen si to představte jako „Černý pátek“ nebo „Kybernetický pondělí“, ale v červenci.

Letošní premiérový den je větší než kdy dříve a bude ve skutečnosti pokračovat celkem 36 hodin. Začne 16. července ve 12:00 PT / 3pm ET a potrvá do 17. července. „Přední členové si užijí den (a půl) našich nejlepších obchodů, s 36 hodin nakupovat více než jeden milion obchodů po celém světě,“ řekl Jeff Wilke, Amazon CEO Worldwide Consumer. „Novinka letošního roku mohou členové nakupovat exkluzivní premiérové ​​premiéry od stovek značek po celém světě, těšit se z exkluzivních úspor na trhu s potravinami a zažít překvapivé zábavné akce bez obalu z obřích krabic Smile ve velkých městech. Více než 100 milionů placených premiérských členů po celém světě najdou zatím naši nejlepší oslavu Prime Day. “

Nezapomeňte však dávat pozor, protože dnes začíná několik obchodů. Kromě hardwaru Amazonu - jako například Echo Show - 129,99 $ - dojde k úsporám na Amazonských službách, jako jsou Kindle Unlimited, Prime Video, Audible členství, Amazon Music, eBooks a mnoho dalšího. V letošním roce se bude jednat také o koncerty Whole Foods, kde prví členové obdrží dalších 10 procent stovek prodejních položek. Nainstalujte si do svého prohlížeče Amazon Assistant a budete moci držet krok se všemi nabídkami ve svém počítači. Oznámení můžete také získat na svém telefonu prostřednictvím sekce Sledovat obchod v aplikaci Amazon.

Podívejte se na propagační video níže, které oznamuje velký den pro zákazníky Amazon Prime: