Budoucnost je nyní, online obchodní konglomerát Amazon odhalil svůj nový Amazon Prime Air, budoucí službu, která bude dodávat balíčky pod 5 liber za 30 minut nebo méně pomocí malých dronů. Spekulace o společnosti Prime Air již nějakou dobu probíhají. Na konci roku 2013 odhalil generální ředitel Amazonu Jeff Bezos své plány v 60 minutovém rozhovoru. Prime Air bude bezpilotní vzdušné vozidlo vyžadující, aby byly balíčky doručeny v okruhu deseti kilometrů.

Amazon Prime Air Craft

Amazon Prime Air

Dron, který váží asi 55 liber, bude létat pod 400 stop pomocí specializovaného smyslu a bude se vyhýbat technologiím při bezpečném doručování balíků zákazníkům. Myšlenka mít autonomní vozidla létající nad vaším domem by samozřejmě mohla být problémem; společnost ujistila veřejnost, že vrstvy propouštění přicházejí postaveny pro zajištění bezpečnosti. Amazon stále nedosáhl regulačního schválení pro Prime Air, ale má v úmyslu učinit z něj globální možnost. To není možné, protože společnost spravuje více distribučních center pro své produkty a služby. Společnost již testuje prototypy v USA, Velké Británii a Izraeli.

Konečný návrh nebyl dosud vyřešen, ale můžete si prohlédnout náhled pouze jednoho z mnoha prototypů, na kterých společnost brzy pracuje. Společnost získala patent na začátku roku 2015 pro Drone Delivery Systems. Je také třeba poznamenat, že Jeff Bezos má zájem poslat nás (a možná i dodávky) do vesmíru. Jeho raketový podnik Blue Origin měl v poslední době úspěšný start a přistání rakety.

Amazon byl ve víru inovací a technologií. Společnost začala jako online knihkupectví v roce 1994, poté se stala nejúspěšnějším online obchodníkem na světě a prodávala nejen knihy, ale i potraviny, elektroniku a hudbu. Společnost vstoupila na nové trhy v posledním desetiletí, přičemž jeho nejnovějšími úspěchy byla služba Amazon Web Service, která konkuruje společnostem Microsoft Azure a Google Cloud a umožňuje společnostem nakupovat výpočetní výkon jako jakýkoli jiný nástroj.

Tablety Amazon Kindle se staly populární u zákazníků a společnost neustále inovuje. Začátkem letošního roku představil unikátní zařízení zvané inteligentní reproduktor Amazon Echo, které by se mohlo stát ústředním centrem pro domácí automatizaci. S novými službami, jako je Amazon Prime, společnost nadále potěší zákazníky tím, že jim dává to, co chtějí, kdykoli to chtějí.

V průběhu let však Amazon zažil několik chyb. Naposledy, kvůli jeho pozdnímu vstupu na trh smartphonů, Fire Phone nikdy rezonoval se spotřebiteli a byl považován za komplikovaného a drahého chlapa.

To nezabránilo společnosti v hledání nových příležitostí k růstu, protože se Amazon Prime Air brzy stane realitou, může společnost brzy dodat do vaší budoucnosti futuristický zásah. Nyní nebyl nikdy lepší čas na nákup předplatného Amazon Prime.