Členové Amazon Prime získávají více výhod. Společnost nedávno oznámila Prime Reading pro členy Prime, která poskytuje tisíce knih a časopisů pro čtení zdarma.

prvotní čtení

Zde je seznam funkcí podle tiskové zprávy Amazonu:

  • Více než tisíc populárních knih: Užijte si rozmanitý výběr titulů včetně Red Sparrow, Butterfly Garden, 5 Love Language, The Atlantis Gene, průvodců Lonely Planet a knih od nejprodávanějších autorů Brada Thora, Barryho Eislera, Stephena Coveyho, Jamese Altucher, Rachel Abbott a další.Premium časopisy: Zůstaňte na vrcholu současných trendů s rotujícím výběrem čerstvých, plných čísel nejlepších časopisů týkajících se sportu, technologie, vaření a vylepšování domácnosti, aktuálních událostí, pozoruhodných lidí a dalších.Exkluzivní krátký obsah: Přečtěte si Kindle Singles Classics - klasická krátká forma čtení nejlepších světových spisovatelů, od Susan Orleanové po Normana Mailera. Také si přečtěte ze stovek Kindle Singles - povídky, vzpomínky a eseje od různých nejlepších spisovatelů. Všechny vaše oblíbené funkce Kindle: Užijte si všechny skvělé funkce Kindle, které zákazníci milují, jako je Page Flip, Popular Highlights, X-Ray a Goodreads integrace. , to vše při používání vašeho oblíbeného tabletu Kindle eReader nebo Fire nebo bezplatné aplikace Kindle pro iPhone, iPad, telefon Android, tablet a další.

Předplatné Amazon Prime je 99 $ / rok s 30denní bezplatnou zkušební verzí zdarma. Existuje několik výhod pro členství, včetně bezplatné dvoudenní přepravy, streamování videa a mnoho dalšího.

Chcete-li zjistit, co se nabízí, podívejte se na náš seznam 10 výhod Amazonu, o kterých jste nevěděli.

Podívejte se na Amazon's Prime Reading