Pokud jste členem Amazon Prime, dnes můžete získat 50 USD z univerzální skládací klávesnice společnosti Microsoft pro tablety (včetně iOS, Android a Windows).

klávesnice

Skládací klávesnice Microsoft $ 50 Off

Klávesnice je navržena pro práci s iOS, Android, tablety Windows a telefony. Používá Bluetooth 4.0 pro připojení a je navržen tak, aby se složil pro snadné cestování.

Podle Amazonu:

Lodě od Amazon.com a prodávané výhradně pro členy Prime. Podrobnosti:

  • K dispozici je dárkové balení. Pracují napříč zařízeními: Univerzální skládací klávesnice byla navržena pro práci s iPadem, iPhone, Androidem, tabletem Windows a Windows Phone.Ultra tenký a lehký: inovativní skládací design se snadno vejde do pouhých 5 mm kabelka, taška nebo kapsa.Bluetooth Smart: Nepřekonatelný a spolehlivý zážitek s využitím nejnovější technologie Bluetooth 4.0, nižší spotřeba energie. Snadné zapnutí / snadné vypnutí: Otevřete klávesnici a připojte se k tabletu nebo smartphonu. Jednoduše zavřete klávesnici a vypněte ji. Sada klíčů velké velikosti: Sada klíčů plné velikosti poskytuje rychlé a přesné psaní. Konstrukce odolná proti výplni: Sada kláves a tkanina odpuzující vodu pomáhá chránit před nehodami. Dobíjecí baterie: Vestavěná dobíjecí baterie poskytuje až tři měsíce používání na jedno nabití.

Členství Amazon Prime je 99 $ / rok a zahrnuje spoustu výhod včetně bezplatného dvoudenního zasílání, streamování videa a hudby a bezplatné neomezené ukládání fotografií. Společnost také nedávno přidala bezplatné předplatné Audible pro členy Prime.

Jste předplatitelem Amazon Prime? Pokud ano, dejte nám vědět, jaké jsou vaše oblíbené výhody v sekci komentářů níže.

[button link = ”https://www.amazon.com/Microsoft-Universal-Foldable-Keyboard-Android/dp/B00UBGU4PY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1474054477&sr=8-1&keywords=microsoft+foldable+keyboard” size = ”Velká” barva = ”červená”] Koupit na Amazonu [/ tlačítko]