Od nynějška do 23. prosince nabízí Amazon kredit 7 $ + na nákup jednoho alba MP3. Tato propagace se však vztahuje pouze na 25 konkrétních alb a je dobrá pouze pro jedno na účet zákazníka. Netřeba dodávat, že pokud vám zbyl Amazon MP3 kredit položený buď z nedávného nákupu vstupenek na film Fandango, nebo z některého z mnoha Amazonských kreditních dárků v minulosti, je to ten pravý čas na jeho použití a možná skóre alba zdarma.

Chcete-li využít této nabídky, navštivte stránku http://amzn.to/UEKTI7 a klikněte na tlačítko „Získejte svůj kredit“. Vhodná alba MP3 jsou také uvedena na stejné stránce pod pokyny. Jakmile váš tweet s podporou Amazonu zmizí, na stránce se objeví potvrzení. Poté můžete kliknout na album a zakoupit jej a obdržet jej za 1,99 $ (nebo zdarma, pokud máte odkud alespoň 2 $ MP3 kredity).

obraz

Během nákupu se cenový rozdíl neobjeví, dokud nedokončíte objednávku. Jak je vidět na níže uvedeném snímku obrazovky, objednávka byla zdarma z důvodu alespoň 2 $ v jiném kreditu MP3 již na účtu.

obraz

Amazon určitě nabízí spoustu bezplatné hudby prostřednictvím své služby MP3, ale neočekával bych nic menšího, protože konkuruje oblíbeným iTunes a Google Play.