Amazon rozdává další bezplatné show. Od nynějška do 29. května 2012 můžete získat kredit ve výši 2 $ za sdílení nabídky na Facebooku. Jediným úlovkem je, že tento kredit musí být použit před 29. květnem 2012, jinak půjde do odpadu.

Přihlaste se ke svému účtu Amazon a navštivte stránku Facebook Share Amazon Video Promotion. Odtud zadejte svůj oblíbený film nebo video do pole a klikněte na Sdílet a nárokovat.

Amazonský video kredit 2 $

Amazon bude požadovat základní oprávnění k vašemu účtu Facebook, protože je to aplikace Amazon na Facebooku. Pokračujte kliknutím na Přejít do aplikace.

amazon povolení aplikace Facebook

Amazon požádá o další informace a kontrolu nad svým účtem. Nejedná se o požadovaná oprávnění, takže je můžete spíše přeskočit, než povolit.

přeskočit další oprávnění

Vrátíte se zpět na stránku Amazon Video a zobrazí se potvrzení o vašem kreditu 2 $. Báječný!

amazon video kreditní potvrzení

Pokud chcete zkontrolovat svůj propagační zůstatek, lze to provést z téměř jakékoli stránky produktu Amazon kliknutím na Zobrazit zůstatek (je snadné najít pomocí Ctrl + F a provést vyhledávání na stránce).

najít zůstatek amazonského úvěru

Až obdržíte kredit, možná budete chtít vrátit zpět na svůj účet Facebook. Pokud nechcete, aby vás Amazon sledoval na Facebooku, přejděte do Nastavení účtu >> Aplikace a odeberte aplikaci Amazon z vašeho účtu. Stále si budete moci udržet svůj kredit.

nastavení aplikace facebooku

Bavte se sledováním bezplatné / zlevněné show na Amazonu! A nezapomeňte, že tento kredit vyprší o půlnoci 29. května.