Společnost Amazon, která jako první uvedla na trh cenově dostupný 7 ”tablet (Kindle Fire) za cenu $ 199, podle agentury Reuters vydává 10 palcový tablet.

Podle zpráv, Demos Parenros, prezident amerického maloobchodu ve Staples, poskytl Amazon společnosti šest tabletových jednotek SKU. Jeden ze šesti tablet různých velikostí se uvádí, že se jedná o 10 palcový model, který bude Amazonu umisťovat v přímé konkurenci s iPad zařízeními Apple.

Jako jeden z největších prodejců na světě má smysl, aby Amazon, vyzbrojený více než 12měsíčními údaji o prodeji od uživatelů Kindle Fire, učinil další krok k robustnější nabídce tabletů. Tyto zprávy a údaje o prodeji z obchodu Amazon App Store musely být natolik přesvědčivé, aby mohly i nadále přidávat tablety Glass před jejich tržiště.

Toto oznámení přichází na patách společnosti Google představující nový tablet Nexus 7 a zvěsti, že Apple brzy vydá menší verzi svého iPadu.

Vše, co můžu říct, je HOORAY !! O tom, kdo vyhraje, bychom se opravdu neměli starat. Dobrou zprávou je, že celá konkurence je určitě hnací silou inovací a udržuje nízké ceny! Možná bychom dokonce mohli vidět slušně spec'd 10 ”palcový iPad za 800,00 dolarů! Jo, já vím, nedržím dech na tenhle!