Amazon přidává do své řady zařízení Alexa další nové zařízení. Společnost dnes oznámila Fire TV Cube, což je hybridní zařízení, které kombinuje Fire TV a inteligentní reproduktor Echo. I když je to dříve set-top box a hole nabízejí podporu Alexa prostřednictvím dálkového ovladače, je to první zařízení, které zapojí Alexu a TV do jediného chytrého reproduktorového zážitku. „Věříme, že hlas usnadňuje zákazníkům ovládání jejich zábavních systémů a sledování televize a filmů, na kterých jim záleží,“ řekla Marc Whitten, viceprezident Fire Fire. "A to je jen začátek." Amazon Fire TV Cube se časem zlepší, služba Alexa bude vždy chytřejší. “

Amazon Fire TV Cube

Fire TV Cube vypadá jako krychlový Echo Dot, ale zahrnuje všechny funkce svých inteligentních reproduktorů Fire TV 4K a Echo. Nahoře jsou čtyři tlačítka echo a modré světlo, které vás informuje, když Alexa poslouchá. Uvnitř má osm mikrofonů pro vzdálené pole, takže můžete slyšet vaše povely z celé místnosti a vestavěný reproduktor pro Alexovy odpovědi. Má také čtyřjádrový procesor 1,5 GHz, 2 GB RAM a 16 GB interního úložného prostoru (8 GB více než 4K Fire TV dongle). Podporuje 4K Ultra HD a HDR-10 videa a zvuk Dolby Atmos.

Fire TV Cube má zabudované dvoupásmové připojení MIMO Wi-Fi a Bluetooth 802.11ac. Přestože má vestavěné Wi-Fi, přichází také s ethernetovým adaptérem pro kabelové připojení. Oproti tomu 4K Fire TV má pouze vestavěné Wi-Fi a jeho ethernetový adaptér se prodává samostatně. Amazon také dodává Cube s infračerveným prodlužovacím kabelem a dálkovým ovládáním Alexa.

Pokud jste již investovali do amazonského ekosystému, měla by být Fire TV Cube snadno použitelným zařízením. Alexa již můžete používat s dálkovým ovládáním, ale nabízí to hands-free zážitek. Ale to už můžete mít, pokud používáte Echo s Fire TV pro ovládání hands-free. Ale pokud jste byli na plotě o získání Echo nebo Fire TV, je to dobrá volba, aby zvážila.

Běžný MSRP je 11,99 $, ale předsedové si ho mohou předobjednat pouze za 89,99 $, ale zítra musíte jednat rychle, protože toto speciální končí. Pokud si také zakoupíte a zaregistrujete Fire TV Cube do 1. července, Amazon vám za Prime Video získá kredit 10 $. Zařízení bude oficiálně odesláno všem od 21. června.