Amazon tento týden spustil aktualizovanou hudební aplikaci pro členy Prime. Nyní poskytuje rozhlasové kanály bez reklam na základě umělců a žánrů - podobně jako práce Pandora, Spotify nebo iTunes Radio, zabírá ohromný katalog hudby.

Funkce Prime Music byla na webu k dispozici pro Mac a PC - ačkoli tato zkušenost není úplně intuitivní. Umožňuje vám však do hudební knihovny přidat stanice Prime Stations i Station Playlists.

Prvním mobilním zařízením, které mělo tuto funkci, byla samozřejmě Amazonova řada Fire tabletů a Fire Phone - což je mimochodem nyní zdarma s dvouletou smlouvou. Je to však poprvé, kdy byl k dispozici pro iPhone, iPad nebo iPod touch.

Web předních stanic

Amazon Prime Music Stations

Aktualizovaná aplikace obsahuje „Prime Stations“, která uživatelům nabízí výběr hudebních stanic bez reklam. Jednou z výhod je, že můžete bez přerušení přeskočit tolik skladeb, kolik chcete, na rozdíl od bezplatné verze Pandory.

Myšlenka je podobná myšlence Pandory, kde se Amazonova osobní doporučení zlepšují na základě hudby a žánru, které v průběhu času posloucháte.

jako píseň

Další skvělou vlastností je, že používá rentgen k zobrazování textů písní a umožňuje vám snadno sledovat spolu s nimi zvýrazněním verše, který je zpíván v reálném čase.

Aplikace Amazon Prime Music pro iOS

To je jen další z mnoha výhod, které získáte tím, že jste členem Amazon Prime, který vás bude stát 99 $ / rok. Zbavte se svého předplatného Spotify, Rdio nebo Xbox Music Pass. Knihovna hudby pro Amazon je mnohem menší než zavedené streamovací služby.

Zatím žádné slovo, ale rád bych viděl jeho verzi pro Android a Windows Phone v budoucnu.

Stáhněte si Amazon Music with Prime Music pro iOS