Proč to říkám? Především proto, že aplikace ve stylu Apple budou Amazonem schváleny před tím, než se dostanou do obchodu (vývojáři jsou již vyzváni k odeslání aplikací ke kontrole), což pomáhá zákazníkům zajistit, aby zaplatili za kvalitní aplikaci. A pro ten, který neobsahuje malware (to začíná být problémem, s Androidem stále populárnějším).

Vývojáři budou také platit za používání služby (a za získání pomoci osvědčeného marketingového know-how Amazonu). Cena je 99 $ ročně, ale vývojáři, kteří se rozhodnou dostat do amazonského obchodu, mohou nyní přeskočit první rok. Amazon bude mít 30% tržeb, stejně jako Apple dělá v App Store .. Představte si to!

Marketingové know-how Amazonu je pravděpodobně důvodem, proč dobré aplikace nezůstanou bez povšimnutí, a skutečnost, že ke koupi budete potřebovat pouze účet Amazon, usnadní zákazníkům.

Bylo jen otázkou času, než Google získá nějakou konkurenci, ale jsem si jistý, že z toho nebudou příliš spokojení. Velké jméno, jako je Amazon, se promítá do popularity operačního systému, že?