Populární Whispersync Amazonu je přední a středovou technologií pro nadcházející barevný tablet Kindle Fire.

Streamování videa - na tabletu $ 199, který konkuruje iPadu tuto sváteční sezónu počínaje 15. listopadem - musí fungovat a dobře fungovat. Klíčem k tomuto plánu je Amazonův vylepšený Whispersync připravený na tablety.

Whispersync na tabletu Kindle Fire, který již používají miliony pro automatickou synchronizaci knih, vám umožní streamovat video, televizi a zvuk, řekl tento týden. Zastavte se a pokračujte, jak chcete. Můžete například začít streamovat film na Kindle Fire, zastavit se a pokračovat v sledování na jiné obrazovce. Jako, řekněme, vaše TV. Podívejte se na video níže.

Pokud to funguje dobře, Whispersync by z něj mohl učinit hlavní nákupní, streamovací službu a integrované nákupní, půjčovací a streamovací zařízení na světě. Proč? Zde je generální ředitel Jeff Bezos, který vysvětluje, jak Amazon rozšiřuje technologii na streamování videa a synchronní sledování, ala Netflix.

Co je přesně Whispersync? Představeno v roce 2009 a významně posílené pro Kindle Fire, představte si to jako cloudovou službu pro synchronizaci přehrávání multimediálních dat na více zařízeních.

Pokud jste už někdy používali e-čtecí zařízení Kindle, už víte, jak to funguje s knihami. Představte si to pomocí filmů nebo televizních pořadů a uvidíte, na co Whispersync Video směřuje. Kindle Fire znamená, že už nikdy nebudete muset postupovat vpřed.

Ve čtečce Kindle pomáhá Whispersync systému spravovat, kde jste a co děláte s vašimi e-knihami, ukládat vaše místo nebo záložky najednou na vašem Kindle a také na Amazon serverech, neustále se aktualizovat, kdykoli se připojíte pomocí připojení 3G nebo Wifi .

Whispersync je v podstatě koordinační technologie, která vám umožní otevřít jakoukoli e-knihu, kterou vlastníte nebo si ji můžete pronajmout na svém počítači Kindle - a současně oznámit složku Amazon, která drží vaši knihu o tom, kde jste naposledy skončili. Tato technologie, která je bez smlouvy, vám umožní používat smartphone nebo jiné zařízení pro synchronizaci, streamování a přehrávání. Vždy komunikuje se serverem Amazon - aktualizace, ukládání a synchronizace na pozadí.

U filmů je šířka pásma zřejmým problémem. Pokud jste někdy řešili stažení velkého časopisu na iPad a museli jste zápasit s prostorem, víte proč.

Cloudová záloha Amazonu s Whispersync funguje na pozadí - vždy se aktualizuje - a Amazon nabízí neomezené úložiště pro veškerý obsah zakoupený přes Amazon k zavedení. Kindle Fire, který je napájen z cloudu tak, jak je, a bez portu HDMI pro připojení HDTV, si vezme WhisperSync s novým mobilním prohlížečem Silk for Kindle Fire optimalizovaným pro cloud, aby získal přístup k desítkám milionů bohatého obsahu, který bezdrátově bude s těmito zařízeními pracovat.

filmový oheň

Když oheň lodě 15. listopadu, jsme zde na groovyPost vám sníží, jak dobře Amazon cloudové služby a Whispersync práce s obrovským množstvím bohatého obsahu Amazon je k dispozici.

Podle Amazonu to zatím zahrnuje:

  • Více než 100 000 filmů a televizních pořadů z okamžitého videa Amazonu, které jsou k dispozici ke streamování nebo stahování, nákupu nebo pronájmu, jediným kliknutím. Pokud máte členství v Amazon Prime, získáte 11 000 dalších filmů a televizních streamů bez nákladů nebo datových limitů. Všichni kupující ohně dostávají měsíc zdarma na Amazon Prime.Music je velká část obsahu, který je k dispozici. Amazon říká, že má k dispozici 17 000 000 skladeb z Amazon MP3 služeb - alba začínají na zhruba 8 $, skladby stojí asi 0,699 USD. Oheň bude stále podporovat všechny knihy, které Kindle nyní dělá - asi 1 milion Kindle knih, které zahrnují plnobarevné komiksy a kuchařky . Ty by se měly opravdu objevit na tabletu. K dispozici také prostřednictvím Fire a podporované Whispersync: Více než 100 grafických románů, včetně Watchmen, nejprodávanějšího grafického románu. Bude poprvé k dispozici v digitální podobě v ohni. K dispozici také pro Fire: Batman: Arkham City, Superman: Earth OneGreen Lucerna: Secret Origin a 96 dalších od DC Entertainment. Očekávejte stovky magů a tradiční zpravodajská média. The Wall Street Journal, The New York Times, Wired, USA Today, Wired, Elle, New Yorker, Cosmopolitan a Martha Stewart Living - včetně všech barevných ilustrací a videa - se připravují na dostupnost v nadcházejícím Kindle Fire Newsstand , oznámeno včera.Kindle Fire zákazníci získají bezplatnou tříměsíční zkušební verzi pro 17 časopisů Condé Nast. Tato sestava zahrnuje Vanity Fair, GQ a Glamour.

Gina Smith přispěla ke zprávám o tomto díle.