Zde je liveBLOG z tiskové konference Amazon Kindle

Tom Merritt a Leo Laporte z TWiT právě minutu před oznámením SF oznámili „Vítejte v Amazonii“. Vypadá to, že Bloomberg získal exkluzivní nebo foukanou NDA. Začátkem rána Bloomberg rozběhl kus, který rozezněl celé oznámení. Jeff Bezos právě šel na pódium - uvidíme za minutu, jestli Bloomberg měl peníze.

Amazon Kindle Fire s Wi-Fi bude špinavý a levný, hlásí Bloomberg. Mluvíme 79 až 199 dolarů. Uvidíme.

three_kindle_models

Právě teď, Bezos a posádka stále dělají preambuli na zařízení Kindle obecně - jak cenově dostupné - nyní ukazují nejnižší Kindle Tablet. Má dotykovou obrazovku.

Bezos hovoří o další nové funkci: XRay kosti knihy.

bezos

Zatím exekutoři oznámili pouze to, co vypadá jako „půl Kindle“ s dotykovou obrazovkou, schopnost anotovat knihy a sdílet je prostřednictvím, pravděpodobně, Whispersync.

Speciální nabídky pro levné Wi-Fi Kindle Fire tablet $ 79, který používá e-ink. Střední část je 149 dolarů s 3G. Nyní se mluví o tom, co předpokládáme, je tablet s filmovým streamingem s názvem Hollywood. K dispozici je 11 000 filmů a televizních pořadů dostupných prostřednictvím Prime. Díky tomu je toto zařízení v podstatě americkou radou. Pošlete mi e-mail na adresu Brian@groovyPost.com.

média

Jsou to vedoucí ztráty - „všechna vaše data budou v cloudu,“ říkají. Jak jsme předpovídali, ptali se sami sebe, jestli by mohli přinést „všechny tyto (amazonské rysy), které nabízíme společně?“ Výsledkem je linie Kindle Fire.

mrak

Extrémně široký displej, těsně pod librou, přístup do knihkupectví Android, se zabývá každým vydavatelem, vypadá to vlastně jako RIM BlackBerry Playbook. Zajímavý. Fotky přijdou. Filmy se synchronizují z televizoru na tablet a zpět a rozšiřují Whispersync na hudební video.

Jedná se v podstatě o barevnou příručku, jako je zařízení, barva, která mluví o tomto high-end streamování videa. Pokud si ji koupíte od Amazonu, nákup jedním dotykem pro kohokoli, kdo od Amazonu něco koupil.

7:39 Jeff Bezos na CNBC právě teď, displej Gorilla Glass. Chytrý. Nejasné, jak snadno je jeho Android dostupný. Vyrábí ho Quanta, přepracované uživatelské rozhraní. Kusovník má údajně 189 $, takže se dobíjí jen o kousek dál. Nesnažím se vydělat peníze.

7:49 Amazon Silk, distribuovaný webový prohlížeč, představen.

Představují video, které ukazuje, jak mohou nakupující z dovolené - s tak nízkými cenami - koupit jeden nebo více jako dárky. Měli jsme pravdu, že povedou s cenou, vidíme.

sshot-2011-09-28- [09-51-34]

Vlastnosti - multitasking na 3G zařízení ... Více brzy přijde! Báječný!