New York: Amazon dnes oznámil svůj dlouho očekávaný tablet a tři nová zařízení Kindle. Jak se očekávalo, Amazon vedl poplatek s jeho dolů a špinavé ceny - tato zařízení jsou ceny prodávat rychle a samozřejmě zaměřené na prázdninové nakupující.

Tablet Kindle Fire stojí pouhých 199 dolarů - mnohem méně než iPad 499 $ od společnosti Apple - a jde o dvoujádrový barevný tablet se 7palcovým displejem. Je k dispozici pro předobjednávku nyní v Amazonii a dodá 15. listopadu, řekl Bezos.

Cena Amazonu jako ztrátového lídra ve výši $ 199 bude pravděpodobně kompenzovat ztráty prodejem a pronájmem knih, stahování videa a hudby a streamováním, což Bezos řekl, že tablet bude podporovat prostřednictvím technologie WhisperSync. Oheň je také lehčí. Viz specifikace níže.

Společnost Amazon říká, že prostřednictvím Amazon Instant Video bude k dispozici více než 100 000 filmů a televizních pořadů pro streamování, nákup, stahování nebo pronájem. KindleFire přichází s měsíčním bezplatným předplatným služby Amazon's Prime, obvykle kolem 79 USD ročně. Stávající hlavní členové mohou také očekávat štědré obchody.

Analytici řekli reportérům groovyPost, že očekávají, že Amazon prodá miliony zařízení, pokud Amazon dorazí pod cenu 300 $. Takže závod pokračuje. Války na tablety - což byla doposud jediná hra Solitaire - se začnou vážně.

kindlefire2

Kindle Fire zatím nefunguje s technologií 3G ani s fotoaparátem nebo mikrofonem, ale groovyPost očekává, že Amazon's větší tablet kvůli Q1 to napraví.

Zde jsou specifikace, jak uvádí Amazon. Později budeme sledovat tento zlomený příběh a poskytneme analýzu prostřednictvím podcastingu groovyCast později a zde na groovyPost. Náš tým pro analýzu zpráv vám přinese perspektivu v nadcházejících hodinách a dnech.

filmový oheň

Víme, že se nemůžete dočkat, takže zde jsou specifikace, které Amazon oznámil. Dvoujádrový procesor napájející Amazon Kindle Fire z tabulky chybí. Naše zdroje nám řekly, že jádro NVidia Tegra2 bude jádro, ale Amazon říká, že se nyní rozhodl pro dvoujádrový procesor Texas Instruments OMAP s 1 GHz. Sledujte naše pokrytí tohoto lámání příběhu. Chystáte se koupit jeden? Dej nám vědět.

Amazon Kindle Fire SPECS:

Cena: Nyní k dispozici pro předobjednávku na amazon.com

Displej: Barevný displej o úhlopříčce 7 palců využívá technologii přepínání v rovině, displej 1024 x 768, schopný zobrazovat 18 milionů barev.

Hmotnost: 14,6 oz (pro naše mezinárodní čtenáře je to 413 gramů)

Žádné systémové požadavky: Kindle Fire Tablet nevyžaduje žádný počítač.

Úložiště: Zdarma cloudové úložiště pro veškerý obsah Amazonu, interní 8 GB. Posledně jmenované mohou pojmout asi 10 filmů nebo 800 písní nebo 6 000 knih.

Připojení Wi-Fi: Tablet Kindle Fire podporuje standardy 802.11b, 802.11g, 802.11g, 802.11n nebo 802.1x. K dispozici je podpora zabezpečení WEP, WPA a WPA2. Jak jsem poznamenal výše, neexistuje podpora pro ad-hoc (p20) Wifi.

Podporovaný obsah: Kindle (AZW), TXT, PDF, MOBI (nechráněný), nativní PRC, slyšitelný (řekl jste, Leo Laporte!), DOC, DOC X, GIF, PNG, BMP, samozřejmě bez DRM AAC, samozřejmě MP3, plus další standardy hudebních souborů: MIDI, OGG, WAVE, MP4, VP8.

K dispozici je jednoletá omezená záruka.

Podívejte se na toto video z TheWorldNewz z amazonského zástupce ukazující Kindle Fire zblízka.