Amazon vždy měl program výměny a v poslední době byl rozšířen o mobilní telefony, fotoaparáty, notebooky, tablety a téměř jakýkoli další gadget, který by mohl být cenný. Dříve byly přijímány pouze knihy a DVD. I když nikdy nebudete mít plnou maloobchodní hodnotu prodejem použitého gadgetu společnosti Amazon, nabízí spolehlivou alternativu k eBay a Craigslist.

Amazon klasifikuje kompromisy pomocí tří různých kategorií: jako Nový, Dobrý a Přijatelný. Každý závisí na stavu výměny a hodnota významně klesá, čím horší je podmínka. Největší výzvou je, že vám Amazon nedá hotovost, jen dárkové karty pro Amazon. Ale pokud jste jako já - amazonský závislý častý zákazník s Prime účtem, pak vám to asi nebude vadit.

obraz

Pokud si nejste jisti, která podmínka odpovídá vašemu zařízení, Amazon vypíše specifika tak, že na ně umístí kurzor myši. Jen se ujistěte, že jste uvedli správný stav, protože Amazon kontroluje každou položku v obchodě a v případě, že se neshodují, zadrží kredit. Pokud se shoduje, měli byste získat online kredit do 48 hodin od odeslání zásilky na Amazonské obchodní sídlo.

obraz

Máte kolem sebe elektroniku, knihy, DVD nebo hry, které už nechcete ani používat? Můžete si zarezervovat Amazon's trade-in program a zjistit, kolik za ně můžete získat. I když stále můžete získat lepší cenu prodejem svých věcí na eBay nebo Craigslist, měl jsem s Amazonem zatím hodně štěstí.