Amazon On Demand Video - nyní 2000 bezplatných videí pro členy Prime

Tento týden Amazon změnil svou strukturu cen Video on Demand a slouží skutečným zážitkům pro členy Amazon Prime. Aktuální placení členové Amazon Prime Prime nyní mohou sledovat neomezená, neomezená videa bez komplementu za nejžhavější cenu vůbec - zdarma! Mnoho z populárnějších televizních seriálů a filmů s novým vydáním je stále placeno za zhlédnutí, ale s volnými filmy nad 2 000 se stále ponechává zcela na výběr; i když obsah HD je poměrně tenký.

To zní příliš dobře, aby to byla pravda, dostal jsem Amazon Prime zdarma…

Než se nadchnete, musíte vědět, že tato bezplatná streamovací služba funguje pouze s placenými účty Amazon Prime. To znamená, že musíte zaplatit roční členský poplatek ve výši 79 USD. Zde je celkový seznam omezení:

  • Nepracuje pro účty Amazon Prime Student, Mom nebo Guest. Vyžaduje aktualizaci $ 79. Pouze streamování videa je zdarma, pokud vaše zařízení nemůže žít streamování videí Amazon, pak to nebude fungovat. Majitelé Roku mohou používat kanál Amazon Instant pro streamování zdarma. Pouze zákazníci z USA.
amazonská okamžitá videa, nevztahuje se na studentské účty

Pro mě mám studentský účet Amazon Prime - který poskytuje neomezenou bezplatnou dvoudenní dopravu a 4 denní jednodenní dopravu. Osobně si nemyslím, že cena 79 $ za rok stojí za to, pokud jediným upgradem, který dostanu, je bezplatné streamování videa, což je zhruba cena Netflixu. A v tomto okamžiku má Netflix mnohem lepší výběr za stejnou cenu.

Pokud nemáte nárok na bezplatný účet Amazon Prime, k ceně 79 $, kterou byste museli zaplatit, abyste získali neomezenou bezplatnou dvoudenní přepravu, se vám přidá pěkný dárek.

Mám placený účet Amazon Prime, kde získám bezplatná videa?

Zaplatili jste poplatek 79 $, abyste přemostili trolla, a nyní máte bonus zdarma k filmům a televizním pořadům. Když se ale podíváte na stránku s okamžitým videem Amazon, stále zobrazuje všechny tyto placené pořady promíchané s bezplatnými věcmi. Pojďme je vyřešit.

zobrazit všechna nejlepší způsobilá videa a filmy

Závěr

Ačkoli Amazon inzeruje, že pro streamování je k dispozici 5000 bezplatných filmů a televizních pořadů, ve skutečnosti existuje pouze asi 1700 filmů a celkem 500 televizních pořadů. Členství Amazon Prime má rozhodně hodnotu 79 $, ale nikoli konkrétně pro streamování videa - to je spíše bonus. Prozatím je nejlepší držet se bezplatného předsednictví, pokud ho můžete získat, a poté pro streamování videa použít Netflix nebo Hulu Plus.