Tento týden Amazon a Microsoft oznámily spuštění Amazon Instant Video pro Xbox 360. Tato nová aplikace pro Xbox zvyšuje její hodnotu jako centrální krabice domácí zábavy v obývacím pokoji.

Všechna videa, která jste zakoupili nebo si vypůjčili od Amazonu, budou k dispozici na vašem Xbox 360 stejně jako na vašich Roku, Apple TV, Kindle Fire nebo jiných zařízeních, která je podporují. Díky technologii Amazon Whispersync můžete začít sledovat pořad na konzole Xbox 360 a poté přepnout na Kindle Fire nebo na jakékoli jiné podporované zařízení. Tato aplikace je zdarma, ale pokud jste členem Amazon Prime, budete si moci s okamžitým odběrem Xbox Gold vychutnat okamžitá videa.

Chcete-li to získat, přejděte v hlavní nabídce na ovládacím panelu Xbox 360 do části Aplikace. Poté vyberte Amazon video Tile.

Informační panel aplikacíTržiště

Poté stáhněte aplikaci, která má velikost menší než 75 MB.

Stáhněte si aplikaci Amazon

Po instalaci se přihlaste k účtu Amazon Prime a začněte procházet oblíbené filmy a televizní pořady.

Hlavní filmy

Můžete také snadno přidat pořady do svého seznamu sledovaných a přistupovat k nim z Xbox 360 nebo jiného podporovaného zařízení.

Seznam sledovaných

Zde je seznam všech funkcí, které budete mít s účtem Amazon Prime a Xbox Gold:

Procházejte filmy s okamžitým videem Prime, televizní epizody, obsah nedávno přidaný, žánry a dalšíVyhledejte konkrétní titul, který hledáte. S Kinectem můžete vyhledávat pomocí gesta rukou. Každý film nebo televizní epizoda, kterou jste si zakoupili online od Amazon Instant Video, se objeví ve vaší videotéce. Uživatelé, kteří jsou také členy Amazon Prime, se zobrazí předplatitelé LIVE, kteří jsou také členy Amazon Prime, a získají přístup k více než 17 000 prvotním okamžitým videům v našem katalogu bez dalšího costPřidejte filmy a televizní epizody do svého seznamu sledovaných a uspořádejte svá okamžitá okamžitá videa a vlastněná videa, abyste je mohli sledovat později. Pauza, rychlé převíjení vpřed a převíjení videa stejně jako na DVRWhispersync: Začněte streamovat film na svém Xbox 360 a poté vyzvedněte doprava kde jste skončili ve svém počítači Kindle Fire, PC, Mac nebo jiném kompatibilním zařízení