Včera Apple vydal iPad pro aplikaci Amazon Instant Video. umožňuje sledovat zakoupená nebo vypůjčená videa z rostoucí sbírky. Pokud jste členem Amazon Prime, budete moci sledovat dostupná videa zdarma.

Aplikace Amazon Instant Video je momentálně k dispozici pouze pro iPad. Po stažení aplikace se budete muset přihlásit pomocí přihlašovacích údajů k účtu Amazon. Poté můžete začít procházet dostupnou TV a filmy.

Vítejte v Okamžitém videu

Umožňuje také stahovat zakoupená nebo vypůjčená videa z knihovny pro prohlížení offline - ideální pro zábavu během letu nebo kdekoli, kde není připojení k WiFi. Když do knihovny přidáte video, zobrazí se na domovské obrazovce.

Klepnutím na ikonu Knihovna v levém dolním rohu domovské obrazovky zobrazíte videa, která jste si zakoupili nebo vypůjčili.

Poté klepněte na pořad, který chcete stáhnout. Poté klikněte na ikonu šipky dolů a začněte ji stahovat do iPadu pro offline prohlížení. Z mého testování stahování velkých a HD videí trvá docela dlouho. Váš počet kilometrů se samozřejmě bude lišit v závislosti na rychlosti vašeho WiFi připojení. Klepnutím na tlačítko Možnosti stahování pozastavíte nebo zrušíte.

Nainstaloval jsem ji na nový iPad (3. generace). Rozhraní a videa vypadají skvěle a navigace je plynulý zážitek.

Aplikace aplikace Amazon Instant Video iPad

Umožňuje pouze procházet videa, která jsou obsažena ve sbírce okamžitého videa Amazon Prime. Je snadné najít videa, která můžete sledovat zdarma s členstvím (79,99 $ / rok).

Hlavní videa

Má také kompatibilitu s AirPlay - ale ještě není plně funkční. Zvládl jsem pouze zvuk, nikoli video. Doufejme, že to bude opraveno v aktualizaci brzy.

AirPlay

Stejně jako u Netflix, technologie Amazon Whispersync vám umožňuje zastavit sledování videa a poté jej obnovit tam, kde bylo zastaveno na vašem počítači nebo jiném podporovaném zařízení, jako je Xbox 360, Kindle Fire nebo Roku.

IPad Star Trek DS9Pokračujte v sledování na Roku

Další skvělou funkcí je možnost procházet videa na webu Amazon a přidávat pořady do svého seznamu sledovaných.

přidat do seznamu sledovaných

Poté se zobrazí na vašem iPadu a dalších kompatibilních zařízeních.

Seznam sledovaných iPad

Aplikace iPad umožňuje také přidat videa do seznamu sledovaných položek.

Seznam sledovaných

Dávám přednost videonahrávce Amazonu před Hulu Plus, protože všechny její televizní pořady a filmy jsou komerční zdarma. Ale chybí jedna do očí bijící funkce: Hledat. V aplikaci iPad nelze vyhledávat konkrétní pořady. Přidejte k tomu problém s AirPlay nefunguje správně, a dostanete méně než perfektní aplikace.

14.10.2012 Aktualizace: Tato aplikace nyní obsahuje funkci vyhledávání. Jak je tomu obvykle u softwaru, je neustále aktualizován. AirPlay of Video bohužel stále nefunguje - pouze zvuk. A v době této aktualizace stále neexistuje verze pro iPhone.

Je to opravdu jen přehrávač videí vhodných pro Prime a těch, které jste si zakoupili nebo vypůjčili a jsou přidány do vaší knihovny. Videa nelze zakoupit přímo z aplikace.

Aplikace Amazon Instant Video pro iPad je vítána i se svými chybami a chybějícími funkcemi. Pokud máte účet Amazon Prime a iPad, určitě ho budete chtít zkusit.