Když jsem minulý rok provedl revizi aplikace Amazon Instant Video pro iPhone a iPad, jedním z do očí bijících opomenutí byl nedostatek řádné podpory AirPlay. Nebylo to plně funkční - streamoval by se pouze zvuk. Nedávno byla aplikace aktualizována, aby zahrnovala plnou podporu AirPlay, a umožňuje vám streamovat obsah do Apple TV.

Podpora AirPlay v aplikaci Amazon Instant Video pro iOS

Stáhněte si aplikaci do svého zařízení nebo ji aktualizujte na nejnovější verzi, pokud jste tak již neučinili. V tomto příkladu používám iOS 6, ale zkušenost by měla být stejná i pro iOS 7.

Přihlaste se k účtu Amazon a začněte přehrávat film nebo televizní pořad z knihovny nebo ze seznamu sledovaných. Poté klepněte na ikonu AirPlay a v nabídce vyberte Apple TV. Pamatujte také, že pro to, aby to fungovalo, musíte mít v zařízení vypnuté zrcadlení.

AirPlay

Zatímco se vaše video streamuje do Apple TV, můžete pomocí dálkového ovladače ovládat přehrávání nebo pouze ovládat z iPhone, iPad nebo iPod touch.

Streamování do Apple TV

Jedná se o definitivní zlepšení integrace pro video aplikaci Amazon. Zahrnuje také obsazení a informace IMDB, recenze zákazníků a některá další skvělá vylepšení. Ale největší je podpora Airplay.

Zde je seznam všeho nového ve verzi 2.1, který byl tento týden aktualizován se svolením Apple:

AirPlay do Apple TV (vyžaduje iOS 6.0+ a deaktivaci zrcadlení) * Informace o obsazení a režisérovi IMDB, hodnocení, goofy, drobnosti a uvozovky * Přečtěte si recenze zákazníků * Najděte další videa s obsazením nebo režisérem * Zákazníci, kteří to sledovali, také sledovali ... * Souběžné stahování * Vylepšený režim offline * Rychlejší a citlivější rozhraní * Opravy chyb a vylepšení stability