Amazon slaví svůj set-top box Fire TV a umožňuje vám jej po omezenou dobu vyzvednout za pouhých 84,00 $. Společnost říká: „Oslavujeme loď nových aplikací. Získejte 15 USD z Amazon Fire TV na omezenou dobu. Nyní 99 $ 84 $. “

Amazon Fire TV Sale

Amazon Fire TV

Požádal jsem Fire TV o den, kdy byl vydán, a přestože má většinu populárních streamovacích aplikací a slušnou sadu her - některé můžete hrát s přiloženým dálkovým ovladačem a některé vyžadují herní ovladač, který se prodává samostatně pro 39 dolarů. Ale doufal jsem, že se objeví výbava nových aplikací pro krabici se systémem Android.

Opravdu bylo přidáno množství aplikací a z toho, co vidím, to vypadá jako tuna her, stejně jako nové streamovací video a hudební služby.

Existuje také mnoho aplikací, které jsou již k dispozici na Kindle Fire HDX, takže by mělo být používání obou zařízení společně zábavné.

Kindle Fire HDX IMDB

Fire TV je v současné době nejsilnějším set-top boxem na trhu (samozřejmě bez herních konzolí). Pokud nejste úplně obeznámeni s Fire TV, zde je rychlý pohled na to, co je pod kapotou.

  • Qualcomm Krait 300, čtyřjádrový až 1,7 GHz procesorQualcomm Adreno 320 GPU2 GB RAM8 GB interního úložištěDual-band, duální anténa Wi-Fi (MIMO) pro rychlejší streamování a méně přerušených připojení než standardní Wi-Fi (zahrnuje také Ethernetový port) Podpora Dolby Digital Plus, prostorový zvuk 5.1, 2kanálový stereofonní zvuk a HDMI audio projít až 7.1Output rozlišení 720p a 1080p až 60fpsOptický zvuk a port USB 2.0

Amazon neřekl přesně, kdy tato dohoda skončí, takže možná budete chtít na to okamžitě skočit, pokud uvažujete o jejím získání.

Podívejte se na všechny přidané aplikace a hry Fire TV

Pokud se vám nakonec podaří získat, nebo jste na platformě noví, podívejte se na náš článek: Tipy a triky pro Fire TV.