Inteligentní reproduktor společnosti Echo společnosti Amazon je jedinečné zařízení, pomocí kterého můžete provádět některé skvělé věci. Jedna věc, kterou byste mohli chtít udělat, je připojit váš smartphone nebo tablet přes Bluetooth a poté streamovat hudbu ze služby, jako je Spotify nebo iTunes, do vašeho Echo.

Amazonská ozvěna vás již dobře pokryje zvukem. Hudbu již můžete přímo přehrávat z Amazon Prime Music, rozhlasových stanic, Audible a podcastů přes iHeartRadio nebo TuneIn a připojením Pandory. Možná však budete mít další zvuk, který v těchto službách není k dispozici, a potřebujete zařízení připojit.

062415_0033_AmazonEchoi1.png

Spárujte Amazon Echo se zařízením Bluetooth

Existuje několik způsobů, jak můžete zařízení Bluetooth spárovat s Amazon Echo, a to buď hlasem (pomocí Alexa) nebo jeho webovým rozhraním. Chcete-li použít svůj hlas, řekněte „Alexa Pair“ a odpoví „Připraveno ke spárování“ na nastavení Bluetooth na vašem mobilním zařízení a vyberte Echo - ###. “ Každá ozvěna bude mít jiné identifikační číslo.

Poté otevřete na svém mobilním zařízení nastavení Bluetooth a vyberte ze seznamu Echo. V mém případě používám iPad mini. Spárování by mělo trvat méně než minutu a po navázání spojení Alexa řekne „Připojeno k Bluetooth“.

Bluetooth Echo iPad

Pokud používáte aplikaci nebo webové rozhraní, přejděte do části Nastavení> název vaší echo> Bluetooth> Režim párování. V tomto příkladu používám HTC One (M8), takže získáte představu o tom, jaké to je na různých zařízeních.

Alexa opět řekne: „Připraven ke spárování. V mobilním zařízení přejděte na nastavení Bluetooth a zvolte Echo - ### “Možná se vám Echo hned nezobrazí, jen chvíli počkejte a mělo by se objevit. Po navázání spojení Alexa řekne „Připojeno k Bluetooth“.

Android Bluetooth Echo

Ať tak či onak, spárujte zařízení (hlasem nebo aplikací) a jakmile je navázáno spojení, můžete začít streamovat melodie nebo jakýkoli zvuk, který máte k Echo ze své oblíbené zvukové služby.

Android Audio

Až budete vše hotové, řekněte „Odpojení Alexa“ a připojení se zastaví z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Amazon nedávno zpřístupnil Echo všem bez pozvání a otevřel ji vývojářům třetích stran. Doufáme tedy, že brzy uvidíme některé vzrušující nové funkce.

Další tipy a triky najdete v našem archivu článků Echo. Můžete si stáhnout aplikaci Echo pro různá zařízení z níže uvedených odkazů.

  • Stáhněte si aplikaci Amazon Echo pro AndroidDownload aplikaci Amazon Echo pro iOSDownload aplikaci Amazon Echo pro Kindle Fire