Amazon oznámil, že jeho „inteligentní řečník“ je nyní k dispozici všem zákazníkům ve Spojených státech bez pozvání. Ozvěna byla představena loni v listopadu a byla k dispozici pouze na pozvání. Předsedové, kteří obdrželi pozvání, zaplatili za to jen 99 $, zatímco nevýznamní členové zaplatili 199 $.

Amazon Echo K dispozici v USA

Amazon Echo je zařízení ovládané hlasem, které funguje jako digitální asistent (jménem Alexa) pro váš domov. Je to podobné mobilním digitálním asistentům, jako je Siri na iOS, Cortana na Windows 10 a Google Now na Android. Připojuje se k vaší síti Wi-Fi a integruje se s Prime Music, TuneIn Radio, Kalendářem Google a mnoha dalšími.

Amazon Echo je nyní k dispozici všem za 179,99 $ a začne dodávat 14. července. K dispozici je také aplikace Amazon Echo pro Android, iOS a Amazon Kindle Fire tablet a telefon.

Amazon Echo

Další informace o tom, jak získat více z Amazonské ozvěny, najdete v našich článcích níže. S přidáním dalších funkcí budeme mít mnohem větší pokrytí zařízení. Je založen na cloudu a neustále se vyvíjí. Ve skutečnosti nedávno přidala podporu pro Pandora, Audible, Home Automation s Philips Hue a IFTTT.

  • Nechte svůj Amazon Echo chytřejší z krabicePovolte Amazon Echo Wake Sound pro Alexu

Chcete-li získat představu o tom, jak Amazon Echo funguje a co by mohlo být výhodné ve vaší domácnosti, podívejte se na video níže.