Amazon dnes představil Echo, která je jako digitální asistenti, které máme na našich smartphonech, tj. Siri, Cortana a Google Now, ale to je pro váš domov. Jedná se o zajímavé válcové zařízení, které, co vypadá jako slušný reproduktorový systém, říká společnost, produkuje 360stupňový všesměrový zvuk. Připomíná mi to hodně jako počítač na Star Trek ... nebo něco takového, netřeba říkat, že je to určitě nové a jedinečné.

Amazon Echo

Poskytuje hands-free hlasové ovládání pro hudební služby, jako je Amazonská hudba, Prime Music a iHeartRadio. Je také podporováno Bluetooth, takže z vašeho mobilního zařízení můžete streamovat hudbu ze služeb jako Spotify, Pandora a iTunes.

Bude také přicházet s aplikací Amazon Echo, která je multiplatformní a pracuje na iOS, Android, stolním prohlížeči a samozřejmě Amazon Kindle Fire and Fire Phone.

Nyní pro zajímavou část: Zařízení bude možné zakoupit prostřednictvím systému žádosti o pozvání. V případě zájmu můžete požádat o pozvání na stránce Amazon Echo.

Pokud si vyberete, budete mít možnost zakoupit Echo. Stojí to 199 $, ale pokud jste členem Amazon Prime (a obdržíte pozvánku na jeho zakoupení), můžete si ji koupit za 99 $ pouze na omezenou dobu.

Musím říci, že je skvělé vidět takové jedinečné inovativní zařízení, které pochází z Amazonu jako první, a ne Google, Apple ani Microsoft. To není jen pro obývací pokoj. Zdá se, že ji můžete jednoduše přenést na kteroukoli osobu a vaši rodinu, můžete ji dokonce umístit vedle postele a nechat ji dělat nějaké skvělé věci, jako je vyprávět počasí, zpravodajské titulky dne a další.

Chcete-li získat lepší představu o tom, o čem je Amazon Echo, podívejte se na následující video. A nezapomeňte nám sdělit své názory na to, co si o tom myslíte v níže uvedených komentářích!