Amazon se tento měsíc dostává do fotbalového vzrušení tím, že nabízí 7 $ 16 “ze 7” 16GB Kindle Fire HDX. Vždy jsme byli fanouškem Kindle Fire od první iterace zařízení před dvěma lety a napsali jsme několik tipů a triků pro jeho použití, které naleznete v odkazu níže.

Aktualizace: Vypadá to, že Amazon tuto dohodu začal znovu! Nyní web říká, že propagační akce ve výši 30 $ jde dnes večer do 11:59 PST. Nejsem si jistý, jestli to Amazon nabízí během celé sezóny půl dne nebo co? Ale víme, že se na to podíváme dále a budeme vás informovat. Stejný kód při pokladně za 30 $ pro tablet Kindle Fire HDX 7 ″. To je $ 199 lidí, stejná cena jako aktuální Nexus 7.

Vlastnil jsem všechny tři verze 7 ″ Kindle Fire a musím říct, že tohle je určitě nejlepší. První dvě byla hlavně spotřební zařízení, ale na HDX můžete opravdu udělat nějakou práci. Je to mnohem rychlejší a nový mobilní operační systém je hladký a elegantní. Je to lehčí než iPad Mini s sítnicí - což také vlastní - a nemusíte mít pocit, že ho nikam nemůžete vzít jako drahý iPad.

Amazon Kindle Fire Deal

$ 30 Off Kindle Fire HDX 7 ”Tablet

Amazon nastupuje do NFL Super Bowl vzrušení a na dnešní večer 11: 59 PST sundá 30 babek na svém 7palcovém tabletu Kindle Fire HDX.

GameOn30

Stačí kliknout na tlačítko Koupit nyní na zelené liště nad touto stránkou, abyste dostali svůj obchod, a po odhlášení zadejte propagační kód GameOn30.

Kindle Fire Tipy a triky

Jak jsem již zmínil, máme dobrý katalog tipů a triků, pomocí kterých můžete co nejlépe využít svůj Kindle Fire. Tento archiv tipů pokrývá první dvě iterace zařízení, i když několik by mělo fungovat i na novém HDX.

Pokud ještě něco nemáme, co byste chtěli, abychom pokryli, určitě zanechte komentář níže a řekněte nám o tom!

groovyPost Archiv výuky Kindle Fire