Pokud jste byli na plotě ohledně získání reproduktoru Amazon Echo nebo jiných zařízení Amazon, nyní je skvělý čas získat něco se značnou slevou. V současné době společnost nabízí Echo poháněné Echo za pouhých 99 dolarů. Maloobchodní gigant také nabízí slevy na některá (ne všechna) další zařízení. Zde je přehled toho, co můžete na svých zařízeních na omezenou dobu ve Spojených státech uložit.

Slevy na zařízení Amazon

Nejvýraznější snížení ceny je na klasickém inteligentním reproduktoru společnosti Echo; běžná cena 179,99 $ je zlevněná 80 $, což znamená, že si můžete vybrat jen 99,99 $.

Amazon Echo Alexa

Toto je zařízení, které odstartovalo svou revoluční rodinu zařízení Echo - včetně Echo Dot, Amazon Tap, Echo Look a naposledy oznámeného Echo Show. Amazon také nabízí slevy na Echo Dot, který je nyní k dispozici za 44,99 $; a sleva 30 $ na reproduktor Amazon Tap, který snižuje cenu na pouhých 99,99 $.

Řada zařízení Echo otevřela cestu pro svou digitální asistenční technologii Alexa, aby se stala významným konkurentem na trhu a konkurovala Apple Siri a Microsoft Cortana. Alexa prošla dlouhou cestu od svého uvedení na trh v klasickém inteligentním reproduktoru Echo a nyní pro ni existuje celá řada nových dovedností. Digitální asistent se přesunul do dalších produktů Amazon, jako jsou tablety, Fire TV, Apps a další. Alexa také získává půdu v ​​dalších zařízeních postavených vybranými výrobci, jako jsou hodinky a HDTV.

Kromě omezených časových dohod o zařízeních Echo nabízí společnost úspory i na některých svých tabletech Fire. Zde je přehled slev:

  • Fire 7 Tablet s Alexa: 8 GB za 39,99 $ nebo 16 GB za 59,99,99 USD. Oheň HD 8 Tablet s Alexa: 16 GB za 59,99 $ nebo 32 GB za 89,99 $. Echo Show with Alexa: Kupte si dva a ušetřete 100 $ pomocí slevového kódu SHOW2PACK během Překontrolovat.

Uvažovali jste o ozvěně, ale čekali jste na správný čas? Pokud máte v úmyslu vyzvednout, nebo již máte, zanechte komentář níže a řekněte nám o tom.