Amazon, který se začal věnovat iTunes Match společnosti Apple, nedávno spustil svou vlastní podobnou službu nazvanou Scan and Match. Prohledá váš počítač a porovná se s katalogem vhodných skladeb Amazonu. Soubory jsou poté streamovány do vašeho počítače nebo zařízení s rychlostí 256 kb / s MP3.

Technologie Amazon Scan and Match vám ušetří spoustu času, protože již nemusíte nahrávat všechny své skladby. Vyhledá všechny hudební soubory na pevném disku, včetně vaší knihovny iTunes a adresáře Windows Media Player. Amazon také upgraduje soubory nižší kvality na bitovou rychlost 256 Kbps vyšší kvality. Tato aktualizace zahrnuje dříve nahrané skladby.

Tato služba umožňuje zdarma nahrát až 250 skladeb a za prémiovou službu, která vám umožní uložit 250 000 skladeb, je 24,99 $ / rok.

import a aktualizacePřihlásit se Zpráva Amazon Cloud Player

Poté na stránce Amazon Cloud Player klikněte na Importovat vaši hudbu.

Importujte svou hudbu

Budete vyzváni ke stažení a instalaci nového nástroje Amazon Music Importer. Nahrazuje starý nástroj pro nahrávání MP3. Pokud máte v počítači obslužný program MP3 Uploader, po spuštění instalace klikněte na Nahradit.

aktualizace na dovozce

Poté jej nechte automaticky vyhledat v počítači veškerou hudbu ve vašem systému nebo ji vyhledejte ručně. Většina uživatelů bude v pořádku kliknutím na Spustit skenování. Ale pokud jste jako já a máte komplexní systém správy hudby, budete chtít kliknout na Procházet ručně.

Spusťte skenování nebo ručně

Většina mé sbírky je na mém domovském serveru a umožňuje mi ručně přidat toto místo ke skenování. To se mi podařilo také s iTunes Match a jsem rád, že vidím možnost s Amazon's Scan and Match.

Ručně ze serveru

Počkejte na naskenování vaší hudební sbírky.

Snímání

Po dokončení skenování se zobrazí výsledky toho, co bylo nalezeno. Klikněte na Importovat vše nebo ručně vyberte hudbu, kterou chcete importovat.

Importovat vše

Poté počkejte, až bude hudba importována do vašeho účtu Cloud Player. Doba, kterou zabere, se bude lišit v závislosti na velikosti vaší sbírky.

Nezapomeňte, že to nenahrává každou skladbu zvlášť, ale odpovídá jí katalogu více než 20 milionů skladeb. Proces je tedy mnohem rychlejší. Pamatuji si, když jsem nahrál několik tisíc skladeb do služby Google Music a nahrání vše trvalo několik dní.

Proces importu

Další věcí, na kterou je třeba upozornit, je, že Amazon Scan and Match podporuje mnoho typů souborů. Podle webu Amazonu jsou podporovány následující typy souborů.

  • .mp3 - standardní formát souborů bez DRM (zahrnuje zakoupené soubory Amazon MP3 Store) .m4a - soubory AAC (Windows a Mac, včetně zakoupených souborů iTunes) a soubory Apple Lossless * (pouze Mac OS) .wma * - Windows Media Audio soubory (pouze Windows) .wav * - nekomprimované hudební soubory.ogg * - zvukové soubory Ogg Vorbis.flac * - bezplatný bezztrátový zvukový kodek files.aiff * - zvukový formát zvukové výměny

Poté, co se vaše skladby shodují v cloudu, můžete je poslouchat z vašeho oblíbeného prohlížeče v počítači. Kindle Fire nebo jakékoli podporované zařízení Android nebo iOS.

Přehrávač Amazon Cloud Player iPod

V aplikaci Amazon Cloud Player můžete poslouchat své melodie z cloudu nebo písničky, které jste vložili do místního zařízení.

android amazon cloud player