amazon prvočíslo

Získejte svůj Amazon Price Match pro televizi a další tipy pro úsporu cen

Zásady Amazon Price Match se bohužel právě změnily a od nynějška podporují pouze porovnávání cen při nákupu nových televizorů. Ve skutečnosti to nyní označují jako záruku nízké ceny televize.

Amazon's Revised Price Match Policy / TV Low Price Guarantee

Amazon.com porovná ceny způsobilé nákupy televizorů s vybranými dalšími maloobchodníky. U všech ostatních položek Amazon.com nenabízí porovnávání cen.

Jinými slovy, řekněme, že kupujete televizi od Amazonu a poté najdete jiného maloobchodníka, který jej prodává levněji. Kontaktujte zákaznickou podporu Amazonu do 30 dnů a měli byste být schopni zjistit rozdíl.

Jak získat vrácení ceny za změnu v Amazonu

Nemohu říct, kolikrát si něco kupuji na Amazonu, jen abych o několik dní později snížil cenu. Jo, řídí mě ořechy. Tady je rychlý tip na tento problém. Přečtěte si náš článek Získejte vrácení ceny s ochranou cen kreditní karty, včetně Amazonu. Totéž se stalo Steveovi nedávno, takže vymyslel řešení pomocí své kreditní karty.

Zde je výňatek z článku:

Pokud si něco koupíte online nebo v obchodě a cena klesne v rámci krytého období (60-90 dní), váš prospěch z ochrany cen kreditní karty vám vrátí rozdíl. Výhoda mezi bankami je různá, celkově jsou však pravidla pro úhradu u různých značek relativně standardní. Například ačkoli většina umožní vrácení peněz za položky zakoupené online, žádná z nich neposkytuje ochranu pro aukční položky. Jinými slovy, je důležité si přečíst drobný tisk.

Nezapomeňte také, že můžete ušetřit ještě více pomocí Amazon kupónů - ano, nabízejí dokonce okamžité kupóny pro různé položky. A pokud máte Amazon Echo, můžete Alexovi jen říct, co si chcete objednat.

Okamžité kupóny

Přestože se zásady v Amazonu mění (s malým až žádným varováním), existuje spousta způsobů, jak ušetřit nějaké extra těsto na pokladně, pokud rozumíte drobnému tisku a jste řádně vyzbrojeni groovyPosty!

Dejte nám vědět, jak tyto tipy a triky fungují pro vás, zanecháním komentáře níže. Šťastné nakupování!