Amazon slaví 10. výročí svého založení Kindle spoustou slev na svých zařízeních Kindle, elektronických knihách a službách. Technicky není výročí až do 19. listopadu, ale společnost již zavedla slevy. Na omezenou dobu odebírá ze současné řady zařízení Kindle 30 $ a diskontuje členství pro službu Kindle Unlimited. Dalším pozoruhodným prodejem je balíček Kindle pro děti, který zahrnuje nejnovější Kindle eReader, krytí a dvouletou záruku bez obav.

Kindle Paperwhite_Beach

Amazon Kindle 10. výročí slevy

Abyste mohli využít výhod těchto obchodů, budete muset jednat rychle, protože jsou dobré pouze pro 23. října až do půlnoci 25. dne. Zde je přehled toho, jaké zařízení Kindle jsou v prodeji:

  • Kindle za 49,99 $ (obvykle 79,99 $) - základní základní dotykový eReader s připojením Wi-Fi.Kindle Paperwhite za 89,99 $ (obvykle 119,99 $) - má vyšší rozlišení obrazovky a vestavěné adaptivní přední světlo pro denní i noční čtení. Zahrnuje Wi-Fi a bezplatné mobilní připojení. Kindle Voyage za 16,99 $ (obvykle 199,99 $) - Jasnější adaptivní světelný senzor, dotykový displej a tisk stránky, Wi-Fi a bezplatné mobilní připojení. 49,99 $ Kindle s krytem. Je zaměřen na děti s rodičovskou kontrolou, časy čtení a dvouletou zárukou bez obav.

Jediné zařízení, které není zahrnuto, je nový prémiový eReader, $ 249,99 Kindle Oasis, který není dodáván do 31. října.

Kindle Unlimited

Amazon také poskytuje prodej na své službě Kindle Unlimited. Na 12měsíční členství existuje 33% sleva a na 24měsíční předplatné 40% sleva. Služba Kindle Unlimited vám umožní objevovat nové autory a tituly s neomezeným přístupem k více než 1 miliónu elektronických knih a zvukových knih pomocí technologie Whispersync. To vám umožní vybrat, kde jste přestali z jednoho zařízení na druhé.

Kindle Paperwhite_Kids Reading

Amazon také nabízí slevy na celou řadu elektronických knih Kindle. Až 80 procent z vybraného počtu „nejprodávanějších“. Pokud jste připraveni sbírat velké množství čtecího materiálu před zimou, nyní je skvělý čas ušetřit nějaké peníze na zařízeních a titulech pro celou rodinu.

Všechny tyto nabídky jsou oslavou 10. výročí prvního Amazonova čtečky elektronických knih Amazon. Počáteční Kindle byla velká zařízení se spoustou dalších ovládacích prvků, dokonce i fyzická klávesnice. Kvalita eInku v té době nebyla nejvyšší a listování stránkami e-knihy bylo ve srovnání s moderními čtenáři poměrně pomalé. Přesto je zábavné se ohlédnout zpět tam, kde jsme byli před 10 lety. Je příjemné vidět, že Amazonka nabízí některé speciální nabídky pro dnešní moderní čtenáře, knihy a služby. Kdo ví, kde budeme s eReadery za dalších 10 let.

amazon_kindle

Měli jste originální čtečku Kindle? Pamatujete, jak velké a objemné to bylo ve srovnání s moderními tablety a čtenáři? Hej, měl dokonce i praštěnou klávesnici! Dejte nám vědět svůj příběh Kindle v sekci komentářů níže.