Amazon_Campus_Logo_Featured

Amazon tento týden oznámil, že masivně přepracoval svou Fire TV Cube 4K 60fps. Ale je toho víc. Společnost také oznámila nový Soundbar Edition Soundbar ve spolupráci s Anker a nové Fire TV Edition TV. Zde je přehled toho, co bylo ohlášeno a co můžete očekávat od těchto aktualizovaných produktů Fire TV.

Vylepšená Fire TV Cube

Inovovaná Fire TV Cube zobrazí obsah až 4 kB rychlostí 60 snímků za sekundu. Pod kapotou má procesor s hexadecimálním procesorem, který je dvakrát výkonnější než model první generace. Napájí rozlišení a říká se, že zpracovává zvukové příkazy čtyřikrát rychleji. Zahrnuje také novou funkci Local Voice Control, která vám umožňuje přehrávat, pozastavovat a procházet obsah, aniž byste se dotkli dálkového ovladače. Kromě vylepšených funkcí a výkonnějšího procesoru Amazon přidal podporu pro obsah Dolby Vision a HDR 10+.

Nová Fire TV Cube je nyní k dispozici pro předobjednání v USA a Kanadě za 119 USD a začne dodávat 10. října.

Firebar Edition Soundbar

Abychom vylepšili vaše domácí kino, Amazon poprvé prodává soundbar. Konkrétně se jedná o Anker Nebula Soundbar Fire TV Edition. Na tomto zvukovém panelu je jedinečné, že do něj je přímo integrován zážitek Alexa / Fire TV. Pokud do svého domácího kina přidáte zvukový systém a Fire TV, dosáhne toho vše v jednom zařízení. Zvukový panel můžete dokonce přidat do nastavení hudby pro více místností s dalšími zařízeními Echo.

Nový zvukový panel Fire TV Edition je nyní k dispozici pro předobjednávku a za maloobchodní cenu 229,99 $ a dodává se 21. listopadu. A pokud si objednáte soundbar, Amazon hodí 90denní rozšířenou zkušební verzi Amazon Music Unlimited.

Více televizorů značky Fire TV

Během technologického veletrhu IFA tento týden Amazon také ohlásil řadu nových televizorů Fire TV Edition, které budou k dispozici na mezinárodní úrovni. Amazon v zásadě uděluje výrobcům licence Fire Fire OS k použití ve svých chytrých televizních přijímačích. To zahrnuje první sadu OLED Fire TV Edition, která je k dispozici ve velikostech displeje 55 palců i 65 palců.

S blížícím se prázdninovým obdobím očekáváme další upgrady produktů a možná i další nová zařízení z Amazonu.